دانلود بازی Oculto
دانلود بازی Oculto نسخه Portable
مرداد ۶, ۱۳۹۹
تاریخچه کنسول‌های بازی
تاریخچه کنسول‌های بازی: قسمت سوم
مرداد ۶, ۱۳۹۹

به‌زودی دو عدد از نقشه‌های سری Modern Warfare به بازی Call of Duty: Mobile اضافه خواهد شد

Call of Duty

با توجه به اطلاعاتی که به تازگی برخی از بازی‌بازان توانسته‌اند از سرورهای بخش تست بازی Call of Duty: Mobile به دست آورند، احتمالاً قرار است به‌زودی دو عدد از نقشه‌های محبوب عنوان Call of Duty: Modern Warfare به بازی Call of Duty: Mobile راه پیدا کنند. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

همان‌طور که گفته شد، به تازگی برخی از کاربران بازی Call of Duty: Mobile موفق شده‌اند تا نام دو نقشه‌ی Shipment و Terminal را در قسمت نقشه‌های سرورهای تست آزمایشی این عنوان مشاهده کنند.

اگرچه ممکن است که برخی از بازی‌بازان علاقه‌ای به حضور محتویات آینده‌ی بازی به صورت آزمایشی نداشته باشند (به دلایلی همچون، لو رفتن محتویات آینده‌ی بازی و همین‌طور اتفاقی بودن افرادی که به این محتوا دسترسی دارند)، اما مطمئناً این اقدام به استودیو‌ی تیمی (TiMi Studios) این اجازه را خواهد داد تا محتویات خود را برای آزمایش گروهی در دسترس قرار داده تا بتوانند با دریافت بازخوردها، بهترین تجربه‌ی هنگام عرضه را برای تمامی طرفداران خود به ارمغان بیاورند.

همان‌طور که گفته شد، این دو نقشه که اکثر طرفداران مجموعه‌ی Call of Duty با آن آشنایی دارند، Shipment و Terminal نام دارند که تا کنون در نسخه‌های گوناگونی از این مجموعه با ظاهری متفاوت حضور داشته‌اند و مطمئناً حضور این دو نقشه‌ی مشهور مجموعه‌ی Call of Duty در بازی Call of Duty: Mobile باعث خوشحالی بسیاری از بازی‌بازان این عنوان خواهد شد.

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرکت اکتیویژن چه زمانی قصد دارد به صورت رسمی از این دو نقشه برای بازی Call of Duty: Mobile رونمایی کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + سه =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟