بازی Mario Kart 8 Deluxe
مسابقات آنلاین جدید بازی Mario Kart 8 Deluxe معرفی شد
مرداد ۱۷, ۱۳۹۹
تیزر بسته‌ الحاقی The Ancient Gods: Part One
تیزر بسته‌ الحاقی The Ancient Gods: Part One منتشر شد
مرداد ۱۷, ۱۳۹۹

نینتندو نشان تجاری جدیدی از بازی Legend of Zelda: Ocarina Of Time را ثبت کرد

Legend of Zelda

اخبار منتشر شده حاکی از آن هستند که نینتندو اخیراً یک نشان تجاری جدید از بازی Legend of Zelda: Ocarina Of Time را ثبت کرده است که این موضوع شایعات پیرامون انتشار این بازی برروی کنسول فعلی شرکت نینتندو را تا حدود بسیار زیادی قوت می‌بخشد.

در حالی که دارندگان کنسول سوییچ و بازی‌بازان علاقه‌مند به این مجموعه بی‌صبرانه منتظر شنیدن اخبار رسمی جدیدی پیرامون انتشار و یا حتی ساخت دنباله‌ی شاهکاری چون The Legend of Zelda: Breath of the Wild هستند، نینتندو نشان تجاری جدیدی از بازی کلاسیک این مجموعه را ثبت نمود. همچنین، با این‌که تاکنون هیچ موضع رسمی از سوی نینتندو در قبال ساخت دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر نشده است، اما تقریباً مطمئن هستیم که این بازی در سال جاری میلادی منتشر نخواهند شد. از طرفی دیگر، به‌نظر می‌رسد که سال جاری میلادی، میزبان یکی دیگر از اعضای این مجموعه خواهد بود تا از عطش انتظار برای Breath of the Wild 2 کاسته شود و طرفداران نینتندو از تجربه‌ی Legend of Zelda: Ocarina Of Time لذت ببرند.

به‌هر ترتیب، یکی از کاربران توییتر فعال در زمینه‌ی بازی‌های نینتندو خاطر نشان کرده است، نینتندو یک نشان تجاری از این بازی کلاسیک ثبت نموده است. از طرفی دیگر، جالب است بدانید که این نشان تجاری فقط به بهانه‌ی تجدید اعتبار صورت نگرفته و یک نشان تجاری کاملاً جدید و متفاوت با نسخه‌ی اصلی بازی است.

اما با تمام این موارد، بارها دیده شده است که شرکت‌های مختلف بدون داشتن هدفی برای توسعه‌ی بازی خود، نشان تجاری جدیدی برای آن‌ها ثبت می‌کنند و مدام اعتبار آن‌ها را نیز تمدید می‌کنند. از طرفی دیگر، این بازی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بسیار موفقی برروی کنسول ۳DS داشته است و به‌نظر می‌رسد که انتقال آن به کنسول سوییچ کار چندان سختی نباشد. در نهایت، اگر بخواهیم خوش‌بینانه به این موضوع نگاه کنیم، پس از ثبت این نشان تجاری احتمال عرضه‌ی بازی Legend of Zelda: Ocarina Of Time برای کنسول نینتندو سوییچ بسیار زیاد است و احتمالاً در روزهای آتی شاهد اخبار رسمی جدیدی پیرامون این موضوع باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟