Totally Accurate Battle Simulator
دانلود بازی Totally Accurate Battle Simulator
تیر ۱۰, ۱۳۹۹
فهرست اچیومنت‌های بازی Othercide
فهرست اچیومنت‌های بازی Othercide منتشر شد
تیر ۱۰, ۱۳۹۹

نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III

The Legend of Heroes

در عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III شما قادر خواهید بود یک روایت داستانی حماسی را تجربه کنید که در غالب سه نسخه در یک مجموعه برای طرفداران قدیمی و بازی‌بازان جدید فراهم شده است. استودیوی نیهون فالکوم (Nihon Falcom) توسعه‌ی این مجموعه‌ی اکشن و نقش‌آفرینی را بر عهده داشته و شرکت NIS America عرضه‌ی آن را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ بر عهده دارد.

این مجموعه‌ی بی‌نظیر همچنین دارای بخش‌های داستانی و تعاملی جدیدی خواهد بود که بازی‌بازانی که به تازگی قصد تجربه‌ی این مجموعه را دارند نیز به خود جذب نماید و از تجربه‌ی آن نهایت لذت را ببرند. برخی بهبود‌ها و پیشرفت‌های گرافیکی و تغییرات گیم‌پلی در عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III رخ داده است تا تجربه‌ای روان و لذت‌بخش از یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی را برای علاقه‌مندان فراهم کند.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی نیهون فالکوم، سیستم و مکانیسم‌های مبارزات و نبرد‌های بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III دچار تغییرات فراوانی شده است و حال بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از کمبو‌ها و قابلیت‌های ویژه‌ی خود به مبارزه با دشمنان بپردازند و تهدید‌های پیش روی خود را از سر راه بردارند. برخی از قدرت‌ها و توانایی‌های ویژه به مانند Brave Order و Break System می‌توانند باعث ایجاد تنوع و چالش‌های بسیار منحصر به فردی برای سیستم مبارزات این بازی شوند.

داستان بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III در مورد شخصیتی میهن‌پرست و مبارز به نام رین شوارزر (Rean Schwarzer) روایت خواهد شد که از یک نقشه‌ی بزرگ و شوم برای از بین بردن کشورش مطلع می‌شود و حال وظیفه دارد نسل جدیدی از قهرمان‌ها را به دور خود جمع کند و به کمک آن‌ها به مقابله با دشمنان مختلف بپردازد و کشورش را از دست آن‌ها نجات دهد. او باید به هدایت و تربیت این قهرمانان تازه‌کار پرداخته و رهبری آن‌ها را بر عهده گیرد.

بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III بازی‌بازان را با دنیایی پر از فتنه و دشمنی آشنا می‌کند و از آن‌ها دعوت می‌نماید که از ویرانی این دنیا جلوگیری کرده و طی سال‌ها آن را مجددا بازسازی نمایند. داستان این عنوان به سبک عناوین The Legend of Heroes روایت می‌شود و از شخصیت‌پردازی قدرتمندی بهره می‌برد. سیستم مبارزات کلاسیک این بازی در گذشته توانسته بود تا مکانیسم‌های جدیدی را به عناوین نقش‌آفرینی وارد کند و اکنون از طریق بهبود‌هایی که به خود می‌بیند نیز بهتر از گذشته بازی‌بازان را سرگرم خواهد کرد.

طبق اعلام استودیوی نیهون فالکوم، عنوان اکشن و نقش‌آفرینی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III امروز برروی فروشگاه استیم (Steam) برای بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی و برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. به همین مناسبت نقد‌ها و نمرات این بازی نیز در دسترس قرار گرفته‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

NintendoWorldReport 9.5/10

برای آن دسته از بازی‌بازانی که تمایل دارند قبل از تجربه‌ی نسخه‌ی سوم بازی Trails of Cold Steel با داستان و تجربه‌ی دو نسخه‌ی اول آشنا شوند، تهیه‌ی مجموعه‌ی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III بسیار ضرورت دارد و نباید این فرصت درخشان را از دست دهند. همچنین طرفداران سبک نقش‌آفرینی نیز از تجربه‌ی این عنوان نهایت لذت را خواهند برد و تا مدت‌ها با آن و داستان جذابش که در سه نسخه روایت می‌شود، سرگرم خواهند شد. ماموریت‌های جانبی عمیق و پرداخته شده، چالش‌های هیجان‌انگیز و گاهی دشوار در مبارزات، سیستم نبرد عمیق و پرجزئیات که در نوع خود هنوز هم از بهترین‌های این سبک به شمار می‌آید و به همراه روایت داستانی جذاب و گیرا می‌توانند به راحتی خود را در عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III درخشان نشان دهند. البته باید در نظر داشت که این ویژگی‌ها تنها بخشی از نکات مثبت این عنوان بودند. با وجود این موارد ذکر شده باید در نظر داشت که عملکرد بازی از نظر فنی برروی کنسول نینتندو سوییچ بی‌عیب و نقص نخواهد بود اما با در نظر گرفتن مکانیسم‌های نقش‌آفرینی عالی و داستان جذاب، می‌توان آن را به دارندگان این کنسول توصیه کرد.

The Games Machine 8.7/10

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 3 یک بازی نقش آفرینی عالی در سبک کلاسیک به شمار می‌آید که برای طرفداران این ژانر کاملا قابل قبول است و آن‌ها را راضی نگه می‌دارد. سایر بازی‌بازان باید برای تجربه‌ی آن کمی جوانب احتیاط را رعایت کنند و پس از بررسی آن به سمت تجربه‌اش بروند.

IGN Italia 8.6/10

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III یک بازی نقش آفرینی به همراه روایت داستانی غنی است، شخصیت‌پردازی بازی عالی صورت گرفته و بخش‌های داستانی آن چندلایه و عمیق هستند. داستان این عنوان بدون اینکه زیادی کلیشه‌ای یا تکراری باشد، می‌تواند روایت زیبایی از غم و حماسه را به همراه عناصر فیزیولوژیک برای بازی‌بازان به ارمغان آورد. عدم وجود دو نسخه‌ی اول و دوم این بازی در مجموعه‌ بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ یک نکته‌ی منفی به شمار می‌آمد که با عرضه‌ی عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III به صورت کلی رفع گردید. حال بازی‌بازان قادر هستند که با داستان حماسی و روایت غم‌انگیز بازی همراه شوند و با استفاده از سیستم لذت‌بخش نقش‌آفرینی و مبارزات عمیق و گسترده‌ی آن نبرد‌هایی نفسگیر را در مقابل دشمنان تجربه نمایند.

Nintendo Life 8/10

عرضه‌ی عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III و به خصوص نسخه‌ی سوم آن یکی از دلایل محکمی است که ما بیشتر با پس‌زمینه‌ی داستانی و جهان پر هرج و مرج این سری بازی آشنا شویم و به درک بهتری از برخی اتفاقات و حوادث گذشته‌ی آن برسیم. این عنوان به خوبی قادر خواهد بود بازی‌بازان زیادی را به خود جلب کند. البته طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی بسیار بیشتر از تجربه‌ی این مجموعه لذت خواهند برد و آن را ستایش خواهند کرد. بازی‌بازان باید بدانند که برای لذت بردن هرچه بیشتر از داستان این سری باید ابتدا نسخه‌های اول و دوم آن را تجربه نمایند و سپس به سراغ نسخه‌ی سوم بیایند. شما در عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III با شخصیت‌های مثبت و منفی بسیاری مواجه خواهید شد که هر کدام یک داستان و پیشینه‌ی منحصر به فرد و جذابی برای شما روایت خواهند کرد. در سراسر بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III شما با یک سیستم مبارزات و اکتشاف در محیط عمیق و غنی سر و کار خواهید داشت که این اثر را به یکی از بهترین بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ شما تبدیل خواهد کرد.

The Legend of Heroesدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 14 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟