بازی Unmemory
بازی Unmemory برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد
مهر ۲۲, ۱۳۹۹
Element TD 2 – Multiplayer Tower Defense
دانلود بازی Element TD 2 – Multiplayer Tower Defense
مهر ۲۲, ۱۳۹۹

رایت گیمز سرورهایی به بازی Valorant در خاورمیانه اختصاص می‌دهد

بازی Valorant

به تازگی رایت گیمز (Riot Games) تصمیم به احداث یک دفتر و مرکز داده برای بازی Valorant گرفته است. این سرورها همزمان با شروع Act 3، فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

رایت گیمز یک مرگز داده‌ی جدید مخصوص بازی Valorant در کشور بحرین احداث کرده است. این مرکز، برای پشتیبانی از بازیکنان منطقه‌ی خاورمیانه و شمال آفریقا در نظر گرفته شده. با این اقدام، بازیکنان این منطقه با پینگ پایین‌تری بازی را تجربه خواهند کرد. فعالیت این مرکز از روز ۲۳ مهر (۱۴ اکتبر ۲۰۲۰)، همزمان با شروع Act 3 آغاز می‌شود. در ضمن یک دفتر هم در شهر دبی برای پشتیبانی بهتر و همچنین فعالیت در زمینه ورزش‌های الکترونیک (ESport) تاسیس شده است.

در کنار این موارد، رایت گیمز محتوای مخصوصی هم برای این مناطق تولید خواهد کرد. آموزش‌ها، ویدیوها و آهنگ‌هایی با هنرمندان عرب و یک مینی‌ سریال از این موارد هستند.

چندی پیش رایت گیمز دفتر خود در سیدنی استرالیا را تعطیل کرد. با توجه به جمعیت و کشورهای بیشتر منطقه‌ی خاورمیانه، این اقدام منطقی به می‌رسد. نکته‌ی دیگر این است که احداث دفتر خاورمیانه، فقط برای پشتیبانی از Valorant نخواهد بود. به احتمال زیاد بازی‌های دیگری مانند League of Legends هم، به این برنامه اضافه خواهند شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یازده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟