فروشگاه اپیک گیمز
قابلیت Achievements به فروشگاه اپیک گیمز اضافه می‌شود
مرداد ۹, ۱۳۹۹
Ashen Winds
اطلاعات زیادی در مورد به‌روزرسان Ashen Winds بازی Sea of Thieves منتشر شد
مرداد ۹, ۱۳۹۹

Killjoy، شخصیت جدید Valorant، رسما معرفی شد

Killjoy

استودیوی رایت گیمز (Riot Games) روز گذشته برای مدتی کوتاه صفحه‌ای جدید را به وب‌سایت رسمی بازی Valorant اضافه و اطلاعاتی از شخصیت جدید بازی را به آن اضافه کرد. اگرچه این صفحه به سرعت بسته شد ولی کاربران توانستند برخی از این اطلاعات را با دیگران به اشتراک بگذارند. استودیوی رایت گیمز امروز رسما از Killjoy، شخصیت جدید بازی، رونمایی کرده است.

اکثر توانایی‌های Killjoy خاصیت دفاعی دارند. براساس اطلاعات منتشر شده، چهار توانایی این شخصیت به ترتیب Alarmbot، Turret، Nanoswarm و Lockdown نام دارند. شما می‌توانید خلاصه‌ای از اطلاعات مربوط به هر یک از آن‌ها را این‌جا مشاهده کنید. به گفته‌ی تیم سازنده، این شخصیت جدید در تاریخ ۱۴ مرداد ماه سال جاری (۴ آگست سال ۲۰۲۰ میلادی) به بازی Valorant اضافه خواهد شد.

استودیوی رایت گیمز از زمان عرضه‌ی بازی Valorant تعادل مناسبی را بین توانایی‌های شخصیت‌های و مکانیک‌های تیراندازی بازی برقرار کرده است. حال باید منتظر ماند و دید آیا این شخصیت جدید نیز می‌تواند این راه را ادامه دهد یا خیر. بازی Valorant در حال حاضر به صورت رایگان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید تریلر معرفی این شخصیت را در ادامه مشاهده کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟