بازی Black Desert Mobile
تریلری از به‌روزرسانی جدید بازی Black Desert Mobile منتشر شد
مهر ۸, ۱۳۹۹
The Dark Pictures Anthology: Little Hope
معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope
مهر ۸, ۱۳۹۹

اطلاعاتی از مقایسه‌ی مدت‌زمان بارگذاری بازی‌ها در اکس‌باکس سری اکس و اکس‌باکس وان اکس منتشر شد

اکس‌باکس سری اکس

جای تعجبی نیست که کنسول‌های نسل نهم با داشتن SSD، زمان بارگذاری کمتری را در بازی‌ها نسبت به کنسول‌های نسل فعلی ارائه می‌دهند. در همین راستا، اخیراً مقایسه‌ای مدت زمان بارگذاری برخی از بازی‌ها در کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و اکس‌باکس وان اکس منتشر شده است.

آقای تام وارن (Tom Warren) از وب‌سایت The Verge، به‌تازگی کنسول اکس‌باکس سری اکس را بررسی کرده و و به عنوان بخشی از برنامه‌ی عملی خود ، مدت‌زمان بارگذاری میان برخی از عناوین محبوب این نسل را اندازه‌گیری کرد. نتایج نشان‌دهنده‌ی کاهش مدت‌زمان بارگذاری بود. در این میان، نتایج قابل بازی‌های Warframe و Destiny 2 و Sea of Thieves قابل توجه بوده است. کمترین تغییر در بازی Call of Duty: Warzone بود. در نسخه‌ی اکس‌باکس وان واکس مدت زمان بارگذاری این بازی ۲۱ ثانیه بود؛ در حالی که در اکس‌باکس سری اکس به ۱۶ ثانیه رسیده است.

جف کیلی (Geoff Keighley) نیز اخیراً کنسول اکس‌باکس سری اکس را بررسی کرده است. وی علاوه بر تحسین این کنسول برای داشتن قابلیت Quick Resume، به مدت زمان بارگذاری آن نیز اشاره کرد.

مدت زمان بارگذاری در این کنسول به طرز قابل توجهی بهبود یافته است. من بازی‌های Fortnite, Warzone, Ori, Batman: Arkham Knight و حتی عناوینی قدیمی مانند Modern Warfare 2 و Gears of War را تست کردم.

در قسمت زیر تصویری از مقایسه‌ی مدت زمان بارگذاری برخی از بازی‌ها در کنسول اکس‌باکس سری اکس و اکس‌باکس وان اکس منتشر شده است.

همچنین تعجب آور نیست که بازی‌های قدیمی که در کنسول اکس‌باکس سری اکس تجربه می‌کنید، نیز از وجود SSD بهره‌مند می‌شوند. به نظر می‌رسد مدت‌زمان بارگذاری هر بازی، چه نسل هفتی و چه نسل هشتی باشد، کاهش می‌یابد. با این حال سوال اصلی در مورد مدت زمان بارگذاری عناوین نسل بعدیو به ویژه برای افرادی که با کیفیت ۴K بازی می کنند، باقی مانده است. باید منتظر اطلاعات بیشتری در خصوص عملکرد این عناوین از لحاظ مدت زمان بارگذاری باشیم.

کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس در تاریخ ۲۰ آبان (۱۰ نوامبر) عرضه خواهند شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟