Mafia II Definitive Edition
راهنمای تروفی و اچیومنت Mafia II Definitive Edition
خرداد ۳۰, ۱۳۹۹
نمرات بازی House Flipper
نقد‌ها و نمرات بازی House Flipper
خرداد ۳۰, ۱۳۹۹

Titanfall 2 و Dead Space 3 برروی فروشگاه استیم عرضه شدند

Titanfall 2

در هفته‌های گذشته شاهد انتشار برخی از عناوین شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) برروی فروشگاه استیم بودیم. این شرکت اخیرا مجموعه‌ای جدید از عناوین خود شامل Dead Space 3 و Titanfall 2 را نیز برروی پلتفرم شرکت ولو (Valve) عرضه کرده است.

کاربران رایانه‌های شخصی که خرید از فروشگاه استیم را به دیگر فروشگاه‌های موجود ترجیح می‌دهند، می‌توانند از این پس سه بازی The Sims 4، Dead Space 3 و Titanfall 2 را از طریق این پلتفرم تهیه کرده و از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید.

با اضافه شدن سومین نسخه از سری Dead Space به فروشگاه استیم، شما می‌توانید تمامی عناوین عرضه شده از این سری را از طریق این فروشگاه خریداری کرده و به تجربه‌ی این سری ترسناک و محبوب بپردازید. با این حال، دو نسخه‌ی اول سری Sims و نسخه‌ی اول بازی تیراندازی و آنلاین Titanfall در حال حاضر برروی فروشگاه استیم در دسترس نیستند.

علاوه بر سه سری یاد شده، شرکت الکترونیک آرتس سه بازی Need for Speed Most Wanted، Need for Speed Payback و A Way Out را پیش از این برروی فروشگاه استیم عرضه کرده بود. تمامی عناوین شرکت الکترونیک آرتس در حال حاضر با تخفیف‌های قابل توجهی برروی فروشگاه استیم عرضه شده‌اند. البته باید به این نکته توجه کنید که برای تجربه‌ی این بازی‌ها به یک حساب کاربری شرکت الکترونیک آرتس نیاز خواهید داشت.

حال باید منتظر ماند و دید آیا این حرکت شرکت الکترونیک آرتس می‌تواند آمار کاربران بازی‌های آنلاینی همچون Titanfall 2 را افزایش دهد یا خیر.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهار =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟