بازی The Persistance
بازی The Persistance برای پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهد شد
اسفند ۲۰, ۱۳۹۸
دانلود بازی کامپیوتر SILICON RISING
دانلود بازی کامپیوتر SILICON RISING
اسفند ۲۰, ۱۳۹۸

دموی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III منتشر شد

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III

استودیوی فالکام (Falcom) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز دمویی از بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III را برروی رایانه‌های شخصی منتشر کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری The Legend of Heroes آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن را برروی کنسول‌ها تجربه کرده‌اند. سومین نسخه‌ی این سری به نام The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III  ابتدا در سال ۲۰۱۷ برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و مورد استقبال دوست داران سبک اکشن قرار گرفت. در این بازی باید از میان شخصیت‌های متنوع به انتخاب یکی پرداخته و افرادی که مانع اهدافتان هستند را از بین ببرید. اگر از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، بازی مذکور را هرگز از دست ندهید.

طبق اطلاعات تیم سازنده، دموی رایگان بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III هم‌اکنون به دست بازی‌بازان رسیده است. در این دمو می‌توانید به برخی از قسمت‌های بازی دسترسی داشته و آشنایی بیشتری با آن پیدا کنید. قابل ذکر است که نسخه‌ی اصلی در تاریخ ۴ فروردین ۱۳۹۹ (۲۳ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. این بازی در آینده‌ای نزدیک برای نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد که تاریخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نیست.

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 14 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟