Ride And Chop
دانلود بازی اندروید Ride And Chop
شهریور ۲, ۱۳۹۹
عنوان Gotham Knights
رسماََ تایید شد: عنوان Gotham Knights هیچ ارتباطی با سری Arkham ندارد
شهریور ۲, ۱۳۹۹

راک‌استدی به طور رسمی از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League رونمایی کرد

Suicide Squad

سرانجام استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) با یک تریلر سینماتیک از بازی جدید خود با نام Suicide Squad: Kill the Justice League رونمایی کرد. این عنوان شامل شهر متروپلیس می‌شود و بازی‌بازان در نقش اعضای تیم Suicide Squad قرار خواهند گرفت. شما می‌توانید کنترل کینگ شارک (King Shark)، هارلی کویین (Harley Quinn)، ددشات (Deadshot) و کاپیتان بومرنگ (Captain Boomerang) را به دست بگیرید.

در تریلر شاهد حضور ناگهانی سوپرمن هستیم که در ابتدا خلبان یک هلیکوپتر جنگی را نجات می‌دهد اما در نهایت خود سوپرمن او را ازبین می‌برد و کاملاََ مشخص است که با سوپرمنی شیطانی رو به رو هستیم. چرا سوپرمن در چنین حالتی قرار دارد؟ ما هیچ اطلاعاتی در این باره نداریم اما تیم راک‌استدی تایید کرد که تمامی اعضای Justice League در بازی حضور خواهند داشت و شما باید با همه‌ی آن‌ها مبارزه کنید. از طرفی جالب است بدانید که اتفاقات این نسخه با سایر بازی‌های راک‌استدی هماهنگ خواهد بود و در یک دنیای مشترک قرار دارند. همچنین این عنوان بر خلاف شایعه‌ها سرویس‌محور نخواهد بود و فقط شامل حالت co-op می‌شود اما هیچ اجباری در کار نیست اگر بخواهید به صورت تک‌نفره بازی را پیش ببرید، این توانایی را خواهید داشت و در هر لحظه که اراده کنید توانایی تغییر شخصیت به شما داده می‌شود.

Suicide Squad

تریلر گیم‌پلی از این عنوان به اشتراک گذاشته نشد چرا که فاصله‌ی زیادی تا عرضه باقی مانده است اما تیم راک‌استدی اعلام کرد که در این عنوان به سیستم مبارزه دقت شده و بازی‌بازان با سیستمی رو به رو هستند که توانایی پیشرفت و بهتر شدن در آن وجود دارد. کارگردان این عنوان متذکر شد که شهر متروپلیس پویاتر خواهد بود و کاملاََ حس یک شهر واقعی و زنده را به مخاطب القاء می‌کند.

Suicide Squad: Kill the Justice League تنها برای پلتفرم‌های نسل بعدی اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دست ساخت قرار دارد و در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی Suicide Squad: Kill the Justice League را مشاهده کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟