GWENT: The Witcher Card Game
تاریخ انتشار نسخه‌ی اندروید بازی GWENT: The Witcher Card Game مشخص شد
بهمن ۲۵, ۱۳۹۸
Blackwing Lair از امروز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد
بهمن ۲۵, ۱۳۹۸

بازی‌های Sonic در استیم با تخفیف به فروش می‌رسند

بازی‌های Sonic

هم اکنون می‌توانید تمامی بازی‌های شخصیت Sonic را در استیم با تخفیف خریداری کنید. این تخفیف‌ها که به مناسبت اکران فیلم Sonic the Hedgehog هستند، بعضا به ۷۵ درصد هم می‌رسند.

بالاخره ۱۴ فوریه رسیده است و پس از فراز و نشیب‌های فراوان، فیلم Sonic the Hedgehog اکران شده است. به مناسبت همین اتفاق، سگا (Sega) تصمیم گرفته تا تمامی بازی‌های این شخصیت، را در استیم با تخفیف‌ فراوان به فروش برساند. حتی می‌توانید باندل تمام بازی‌های Sonic را با قیمت ۴۹ دلار خریداری کنید. در مورد تخفیف‌های فردی هم باید گفت که Team Sonic Racing در حال حاضر با ۷۵ درصد تخفیف، با قیمت ۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد. این بازی جدیدترین عنوان از فرنچایز Sonic است که توانسته نقدهای نسبتا مثبتی را دریافت کند. با این حال تخفیف ۵۰ درصدی Sonic & All-Stars Racing Transformed، انتخاب بین این دو را کمی سخت می‌کند.

Sonic Mania هم در حال حاضر با ۶۶ درصد تخفیف و بسته الحاقی آن با نام Encore با ۵۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسد.  خرید این دو با هم برای شما کم‌تر از ۱۰ دلار هزینه خواهد داشت. Sonic Mania در حال حاضر ۶٫۷۹ دلار و Encore هم ۲٫۴۹ دلار است. از Sonic Mania به عنوان بهترین بازی Sonic در چند سال اخیر یاد می‌شود، پس بهتر است فرصت استثنایی خرید این بازی را از دست ندهید. بسته الحاقی آن هم دو شخصیت قابل بازی جدید را اضافه می‌کند. همچنین یک حالت به نام Encore به بازی اضافه خواهد شد که در آن باید بازی را با تنها یک جان به پایان برسانید. Sonic Generations هم که احتمالا تنها عنوان موفق سه بعدی Sonic است با قیمت ۴٫۹۹ دلار و ۷۵ درصد تخفیف به فروش می‌رسد.

در نهایت هم بازی کلاسیک Sonic the Hedgehog 2 که از آن به عنوان یکی از بهترین پلتفرمرهای تاریخ یاد می‌شود، با قیمت ۱٫۲۴ دلار به فروش می‌رسد. این تخفیف‌ها دقیقا به مدت یک هفته ادامه خواهند داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟