نینتندو چهار بازی جدید را به سرویس Nintendo Switch Online اضافه می‌کند
بهمن ۲۴, ۱۳۹۸
دانلود بازی
دانلود بازی ?!Cook, Serve, Delicious! 3 نسخه Early Access
بهمن ۲۴, ۱۳۹۸

الکس وسکر و آزول اسپنسر در Resident Evil: Resistance حضور خواهند داشت

کاربران Resident Evil: Resistance می‌توانند هدایت الکس وسکر و آزول اسپنسر را به‌عنوان یک Mastermind برعهده بگیرند.

در هفته‌های اخیر، شاهد منتشر شدن اخبار مختلفی حول فاش شدن اطلاعات Resident Evil 8 و همچنین بازی Resident Evil 3 Remake هستیم. بااین‌حال نباید فراموش کرد که در فروردین ماه، یک حالت آنلاین هم در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که محتوای منحصربه‌فرد خود را دارد. در جریان Resident Evil: Resistance که بخش چندنفره‌ی Resident Evil 3 Remake به‌حساب می‌آید، بازیکنان یک تجربه‌ی چهاربه‌یک را کسب خواهند کرد. چهارنفر از بازیکنان باید با هم‌فکری یکدیگر، راه خروج را پیدا کنند. این در حالی است که یک بازیکن هم در نقش Mastermind (شخصی که کنترل محیط را برعهده دارد) قرار می‌گیرد که با انجام کارهای مختلف، باید چهارنفر دیگر را شکار کند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، وبسایت پلی استیشن به‌تازگی اعلام کرده است که بازیکنان می‌توانند هدایت الکس وسکر و آزول اسپنسر را به‌عنوان یک مسترمایند برعهده بگیرند. آزول اسپنسر یکی از مؤسسین و مغزهای متفکر آمبرلا به‌حساب می‌آید که در نسخه اول به نام او اشاره می‌شود. همچنین وی به‌واسطه‌ی فناوری‌های آمبرلا می‌تواند به بازیکنان آسیب وارد کند. این در حالی است که الکس وسکر، خواهر آلبرت وسکر که در Resident Evil Revelations 2 با او آشنا شدیم، از یک سلاح بیولوژیکی به نام Yateveo استفاده می‌کند تا بازیکنان را از بین ببرد. همچنین او مهارتی دارد که می‌تواند سایر هیولاهای داخل بازی را هم تقویت کند.

در زیر می‌توانید تصاویر مربوط به این دو شخص و سلاح Yateveo را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. بازی Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۱۲ فروردین ماه (سه آوریل) برای کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‌شود.

Resident Evil Resistance

Resident Evil Resistanceدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟