دانلود بازی Wattam – DRMFREE برای PC
دی ۲۸, ۱۳۹۸
دانلود بازی Shadow Uprising برای PC
دی ۲۸, ۱۳۹۸

ولو: در حال حاضر برروی Left 4 Dead 3 کار نمی‌کنیم

به تازگی شایعات زیادی در فضای مجازی مبنی بر در دست ساخت بودن بازی Left 4 Dead 3 مطرح شده بود، اما ولو (Valve) شخصا در مصاحبه‌ای با IGN خیال همه را از این بابت راحت کرد و گفت این شرکت در حال کار برروی عنوانی از سری Left 4 Dead نیست.

به نظر می‌رسد فعلا باید دست از امید داشتن برای Left 4 Dead 3 کشید. ولو امروز اعلام کرد که در حال کار برروی نسخه‌ی سوم این سری و اصلا هر چیزی که مربوط به آن باشد نیست. در مصاحبه‌ای با IGN، این شرکت گفت:

طی چند ماه اخیر، شایعات در این مورد شدت گرفته‌اند و ما آن‌ها را دیده‌ایم. ما طی چند سال گذشته به طور مختصر در مورد پتانسیل‌های نسل بعدی Left 4 Dead صحبت کرده‌ایم، اما مطمئن باشید در حال حاضر در حال کار برروی Left 4 Dead 3 نیستیم و چندین سال است که نبوده‌ایم.

چندی پیش وبسایت Valve Network News ادعا کرد که یک سری دارایی مربوط به Left 4 Dead 3 به دستش رسیده است، اما به نظر می‌رس فعلا خبری نباشد. ولو در حال حاضر برروی Half-Life: Alyx کار می‌کنیم. اولین بازی سری Half-Life پس از ۱۱ سال که قرار است یک عنوان واقعیت مجازی باشد. داستان این بازی بین Half-Life و Half-Life 2 جریان دارد و قرار است در ماه مارس ۲۰۲۰ عرضه شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − یک =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟