دانلود بازی Mad Age & This Guy نسخه Portable
بهمن ۹, ۱۳۹۸
دانلود بازی مسابقه ای Muddledash نسخه Portable
بهمن ۹, ۱۳۹۸

بازی Half-Life: Alyx تاثیر بسزایی در فروش هدست‌های واقعیت مجازی داشته است

آمار جدید نشان می‌دهد که معرفی بازی Half-Life: Alyx توسط ولو (Valve)، باعث رشد چشم‌گیر فروش هدست‌های واقعیت مجازی این شرکت شده است.

وبسایت Superdata که یک تحلیل‌گر بازار است، به تازگی مشخص کرد که هدست واقعیت مجازی Valve Index، توانسته در سال ۲۰۱۹ حدودا ۱۴۹ هزار واحد فروش داشته باشد. نکته‌ی جالب این است که ۱۰۳ هزار واحد از این تعداد، در سه ماهه‌ی آخر سال به فروش رفته‌اند؛ درست پس از معرفی بازی Half-Life: Alyx. در واقع، معرفی بازی Half-Life: Alyx موجب شده است تا انبارهای ولو خالی از این هدست‌ها شوند و در حال حاضر ولو سفارشات تازه را قبول نمی‌کند.

تحقیقات Superdata همچنین نشان می‌دهند که هدست Valve Index، پرفروش‌ترین هدست واقعیت مجازی چارک آخر سال، برروی رایانه‌های شخصی بوده است. البته این اعداد شاید تحسین‌برانگیز باشند، اما فاصله‌ی زیادی با صدر جدول دارند. در همان چارک آخر سال، هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن موفق به فروش ۳۳۸ هزار واحد شده است. در رتبه‌ی دوم نیز هدست واقعیت مجازی Oculus Rift قرار دارد که ۳۱۷ هزار نسخه فروخته است. طبعا Half-Life: Alyx با این هدست‌ها و سایر هدست‌های محبوب مانند HTC Vive وفق‌پذیر خواهد بود.

بازی مورد انتظار Half-Life: Alyx در تاریخ نامعلومی در ماه مارس برروی رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + شانزده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟