آموزش باز کردن پلی استیشن 5
آموزش باز کردن پلی استیشن ۵
مهر ۱۷, ۱۳۹۹
بازی Hot Wheels Unlimited
بازی Hot Wheels Unlimited برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد
مهر ۱۷, ۱۳۹۹

بخش‌های اساسی توسعه‌ی Final Fantasy 16 به پایان رسیده است

Final Fantasy 16

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، قسمت‌های اساسی توسعه‌ی Final Fantasy 16 به پایان رسیده و همچنین تولیدات مربوط به سناریوها نیز کامل شده است. همچنین اعلام شد ساخت این اثر به صورت دور کاری انجام می‌شود.

بر اساس آگهی شغلی جدید منتشر شده برروی وبسایت رسمی اسکوئر انیکس (Square Enix)، کار برروی سناریوهای مختلف Final Fantasy 16 تکمیل شده و همچنین بخش‌های اساسی توسعه نیز جمع‌بندی و کامل شده‌اند. در آگهی شغلی مذکور آمده است:

ما در حال حاضر به پایان تولید سناریوها و بخش‌های اساسی توسعه رسیده‌امد و حالا تمرکز خود را برروی خلق منابع مقیاس-وسیع و همچنین مبارزه با باس‌ها گذاشته‌ایم. اگرچه باید توجه داشته باشید که همچنان ابزراهای توسعه را گسترش می‌دهیم. همچنین لازم به ذکر است که بیشتر اعضای تیم توسعه به صورت دور کاری این کارها را انجام می‌دهند.

به نظر می‌رسد اسکوئر انیکس قصد دارد در مدت زمان باقی مانده تا تاریخ برنامه‌ریزی شده میان‌پرده‌های وسیع، مبارزات با باس‌ها، انیمیشن‌ها و تکمیل دنیای طراحی شده را انجام دهد.

مدتی پیش آقای جیسون شرایر (Jason Schreier)، منبع داخلی مشهور، در پادکستی با نام The Triple Click گفته بود کهبازی Final Fantasy 16 برای تقریباََ ۴ سال مراحل توسعه را طی می‌کند. وی به این نکته اشاره کرد که اثر مذکور زودتر از زمانی که طرفداران انتظار دارند عرضه خواهد شد. شرایر زمان دقیق یا بازه‌ی زمانی مشخصی را فاش نکرد اما اطمینان داد که نباید به مانند نسخه‌ی پانزدهم ۱۰ سال منتشر آن باشیم.

عنوان Final Fantasy 16 برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در دست ساخت قرار داد. قبلاََ استودیوی سازنده تایید کرده بود که در ماه اکتبر (آبان/آذر) جزئیاتی از این بازی به اشتراک می‌گذارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − دو =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟