Call of Duty
بخش زامبی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War معرفی شد
مهر ۹, ۱۳۹۹
Earth Defense Force: World Brothers
دومین تریلر از بازی Earth Defense Force: World Brothers منتشر شد
مهر ۹, ۱۳۹۹

تریلری جدید از گیم‌پلی بازی F.I.S.T : Forged in Shadow Torch منتشر شد

F.I.S.T : Forged in Shadow Torch

شرکت بیلی‌بیلی (Bilibili) و استودیوی تی‌گیمز (TiGames)، ناشر و سازنده‌ی بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch، تریلری ۴ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این عنوان را با هواداران به اشتراک گذاشته‌اند که در آن مبارزه با یکی از باس‌های جدید بازی نیز دیده می‌شود.

داستان بازی شما را به شهر Torch City و شش سال پس از اشغال این شهر توسط گروه Machine Legion خواهد برد. ریتون (Rayton)، شخصیت اصلی بازی، یک سرباز کهنه‌کار است که پس از پایان جنگ سلاح خود را زمین گذاشته و در خلوت خود زندگی می‌کند. با این حال، پس از این که دوست صمیمی او را دستگیر می‌کنند، او دوباره دست ماشینی خود را برداشته و به میدان مبارزه برمی‌گردد. البته او هیچ گاه تصور نمی‌کرد که ناخواسته درگیر یک جنگ بزرگ بین مافیا، گروه مقاومت و Machine Legion خواهد شد.

در تریلری جدید نمایش داده شده، در کنار بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی شاهد مبارزه‌ی شخصیت اصلی با یکی از باس‌های این عنوان نیز هستیم. بازی F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch در تاریخی نامشخص برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟