بازی اندروید Zombie Hunter Sniper
دانلود بازی اندروید Zombie Hunter Sniper
مهر ۲۰, ۱۳۹۹
This Is The Zodiac Speaking
نقدها و نمرات بازی This Is The Zodiac Speaking
مهر ۲۰, ۱۳۹۹

بازی Devil May Cry 6 در دست ساخت قرار دارد

بازی Devil May Cry 6

Devil May Cry 6 در راه است اما به این زودی‌ها منتظر آن نباشید. همان‌طور که مغز متفکر این سری در زمان رونمایی و دریافت جایزه‌ی بهترین بازی اکشن اعلام کرده بود، DMC بازگشته است و نباید به مانند نسخه‌ی پنجم ده سال برای بازی جدید صبر کنیم.

به نظر می‌رسد عنوان Devil May Cry 6 در برنامه‌های کپ‌کام (Capcom) قرار دارد اما به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد. سال گذشته شرکت کپ‌کام سری DMC را با نسخه‌ی پنجم بازیابی کرد و توانست بازگشت موفقیت آمیزی داشته باشد و حتی VGA آن را به عنوان بهترین بازی اکشن سال انتخاب کرد و این موفقیت در کنار فروش چند میلیونی رخ داد. نسخه‌ی پنجم تنها یک بازگشت برای این سری محسوب می‌شود و به نظر نمی‌آید که باید به مانند گذشته ۱۰ سال تا نسخه‌ی جدید صبر کنیم. اگرچه تا به این لحظه به طور رسمی از نسخه‌ی ششم رونمایی نشده است اما مطمئناََ زودتر از آن چه فکر می‌کنید اطلاعاتی از نسخه‌ی بعدی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

منبع داخلی مشهور، داسک گالم (Dusk Golem)، در گذشته اطلاعات مختلفی را از عناوین کپ‌کام فاش کرده است و چندی پیش در توییت جدیدی تایید کرد که کپ‌کام برروی Devil May Cry 6 کار می‌کند اما نباید به این زودی‌ها منتظر آن باشیم. منبع داخلی مذکور اطلاعات بیشتری را از پروژه به اشتراک نگذاشت اما اعلام کرد که طرفداران باید چندین سال منتظر نسخه‌ی ششم باشند. در بهترین حالت باید اواخر ۲۰۲۲ را زمان انتشار Devil May Cry 6 بدانیم و به نظر می‌رسد که ۲۰۲۳ منطقی‌ترین تاریخ برای عرضه‌ی این اثر باشد.

بازی Devil May Cry 5: Special Edition در جریان مراسم ماه سپتامبر پلی‌استیشن رونمایی شد به گفته‌ی شرکت کپکام (Capcom)، این نسخه از بازی شامل محتوای جدیدی شامل شخصیت ورجیل به عنوان یک شخصت قابل بازی، حالت‌های Turbo Mode و Legendary Dark Knight Mode و بسیاری موارد فنی بهبود یافته می‌شود. مهم‌ترین دستاورد فنی نسخه‌ی ویژه رهگیری پرتو خواهد بود که به لطف قدرت پردازش گرافیکی کنسول‌های نسل بعدی به بازی اضافه شده است. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ در همان زمان عرضه شامل رهگیری پرتو می‌شود اما نسخه‌ی اکس‌باکس سری اکس بعدها در یک به‌روزرسانی قابلیت رهگیری پرتو را دریافت خواهد کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟