فروش بازی‌های ویدیویی در سال جاری رشد زیادی داشته است
آذر ۴, ۱۳۹۸
حالت ۴۰ نفره Theatres of War برای بازی Star Citizen معرفی شد
آذر ۴, ۱۳۹۸

بخش زامبی برای مدتی محدود به Call of Duty: Mobile اضافه شد

بازی تیراندازی و آنلاین Call of Duty: Mobile حدود یک ماه پیش در دسترس کاربران تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند قرار گرفت. با رسیدن به آمار بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود در یک هفته‌ی اول انتشار، این عنوان توانست رکورد بازی‌های مخصوص گوشی‌های هوشمند در این زمینه را جابه‌جا کند. با وجود استقبال فوق‌العاده‌ی کاربران از این بازی، این نسخه از سری Call of Duty در زمان عرضه فاقد بخش شناخته شده و پرطرفدار زامبی (Zombie) بود. با این حال، بازی‌بازان می‌توانند با دریافت جدیدترین به‌روزرسان بازی Call of Duty: Mobile از تجربه‌ی این بخش نیز لذت ببرند.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت اکتیویژن (Activision) در وبلاگ رسمی بازی، کاربران می‌توانند با رسیدن به سطح ۵ در بازی Call of Duty: Mobile، از تجربه‌ی بخش زامبی اضافه شده به این عنوان برای مدتی محدود لذت ببرند. این بخش از بازی در منطقه‌ی Shi No Numa مربوط به عنوان Call of Duty: World at War جریان دارد. بخش زامبی بازی Call of Duty: Mobile شامل دو حالت مختلف می‌شود. Survival اولین حالت بازی است که کاربران سری با آن به خوبی آشنا هستند. در این حالت از بازی، شما باید در مقابل حمله‌ی زامبی‌ها مقاومت کرده و تا جایی که ممکن است زنده بمانید. در کنار این حالت کلاسیک، تیم سازنده حالت Raid را نیز برای این بخش توسعه داده است. در این حالت جدید، شما باید با شکست دادن گروه‌های مختلف دشمنان، در نهایت به جنگ باس این منطقه یعنی The Abomination بروید. این اولین باری است که حالت Raid به بخش زامبی یک نسخه از سری Call of Duty اضافه می‌شود.

بخش زامبی برای مدتی محدود به Call of Duty: Mobile اضافه شد 5

متاسفانه شرکت اکتیویژن تنها به این نکته اشاره کرده که بخش زامبی تنها برای مدتی محدود در دسترس خواهد بود و سخنی از زمان دقیق پایان آن مطرح نشده است. با این حال، حتی اگر از طرفداران قدیمی سری هستید و بخش زامبی را بارهای بار تجربه کرده‌اید، مبارزه با زامبی‌ها برروی گوشی هوشمند آن هم در یک حالت کاملا جدید به احتمال بسیار زیاد برای شما جذاب خواهد بود؛ پس بهتر است فرصت را از دست ندهید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟