استیم رکورد بیشترین تعداد بازی‌باز خود را شکست
بهمن ۱۴, ۱۳۹۸
دانلود بازی My Little Blacksmith Shop نسخه Portable
بهمن ۱۴, ۱۳۹۸

نینتندو نگران عرضه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیست

با توجه به صحبت‌های اخیر آقای شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، مدیرعامل نینتندو، به نظر می‌رسد که این شرکت نگران عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم نیست و اعتقاد دارد که این کنسول‌ها تاثیر زیادی برروی کسب‌ و کار نینتندو نخواهند گذاشت.

پس از برگزاری جلسه‌ی مالی اخیر نینتندو، به تازگی تعدادی از سوالات و پاسخ‌های مطرح شده در این جلسه در وب‌سایت رسمی این شرکت منتشر شده‌اند. یکی از این سوالات به انتشار کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس مرتبط بود. زمانی که سرمایه گذاران در مورد عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم و تاثیر آن‌ها برروی کسب و کار نینتندو سوال کردند، آقای فوروکاوا پاسخ داد:

ما معتقد هستیم که کسب و کار شرکت‌های دیگر، تاثیر قابل ملاحظه‌ای را برروی کسب و کار ما نخواهند گذاشت.

ما ارقام به خصوص مربوط به سال مالی آینده را در جلسه‌ی مالی سال بعد توضیح خواهیم داد. اما من فکر می‌کنم که با ورود محصولات جدید رقبا، قطعاً بازار دچار تغییراتی خواهد شد.

با توجه به گزارش گروه آماری NPD، تقریباً ۴۰ درصد دارندگان نینتندو سوییچ در کشور آمریکا، صاحب یک پلی‌استیشن ۴ یا اکس‌باکس وان نیز هستند. این آمار نشان می‌دهد که بازی‌بازان، کنسول ترکیبی نینتندو را مکمل کنسول‌های سونی و مایکروسافت می‌دانند؛ نه جایگزین آن‌ها.

طبق آخرین اطلاعات ارائه شده در طی جلسه‌ی مالی اخیر نینتندو، تاکنون ۵۲/۴۸ میلیون دستگاه نینتندو سوییچ به فروش رسیده است. این در حالی است که نینتندو سوییچ همچنان به شکستن رکورد‌های مختلف ادامه می‌دهد.

نظر شما چیست؟ آیا عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم برروی روند فروش نینتندو سوییچ تاثیر زیادی خواهد گذاشت؟دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + یازده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟