کنسول‌های نسل نهمی
سرعت کنسول‌های نسل نهمی زمینه‌های پیشرفت زیادی را برای بازی‌سازی ایجاد می‌کند
خرداد ۵, ۱۳۹۹
بازی Mafia II Definitive Edition
نقد و بررسی بازی Mafia II Definitive Edition
خرداد ۵, ۱۳۹۹

ویدیوی جدیدی از ماد The Witcher 3 HD Reworked منتشر شد

The Witcher 3 HD Reworked

چند سال از ساخت ماد The Witcher 3 HD Reworked می‌گذرد و سازنده‌ی آن در طی این مدت با به‌روزرسانی‌های مختلف به ارتقا و بهبود آن پرداخته است. حالا به تازگی ویدیویی برای مقایسه‌ی این ماد با بازی اصلی منتشر شده است.

Halk Hogan PL، برای نخستین بار ویدیویی برای مقایسه‌ی ماد The Witcher 3 HD Reworked با بازی اصلی منتشر کرده است. در این ویدیو، شاهد آخرین نسخه‌ی این ماد، یعنی نسخه‌ی ۱۲ هستیم که به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت. هدف این ماد، ارتقای گرافیک بازی محبوب سبک نقش آفرینی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) است. Halk Hogan PL این کار را با تغییر مدل‌ها و بافت‌های اولیه ضمن حفظ طراحی اصلی بازی انجام داده است.

تمرکز اصلی ماد The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate برروی NPC ها است. همین طور که در ویدیوی منتشر شده قابل مشاهده است، تغییرات این نسخه برای ارتقای کیفیت بافت‌های NPC ها خواهد بود. این اقدام باعث خوشحالی طرفداران حواهد شد؛ چراکه در گذشته این ماد بیشتر روی گرافیک محیط تمرکز داشت.

در حال حاضر زمانی برای انتشار نسخه‌ی ۱۲ این ماد از سوی Halk Hogan PL اعلام نشده است. در انتها می‌توانید ویدیوی مقایسه‌ی The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate را با نسخه‌ی اصلی بازی تماشا کنید:

 

منبع : گیمفادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟