تم رایگان بازی Ghost of Tsushima تا پایان ژانویه در دسترس قرار گرفت
دی ۷, ۱۳۹۸
دانلود بازی کامپیوتر No Time نسخه Early Access
دی ۷, ۱۳۹۸

بازی‌ های رایگان سرویس استیدیا پرو در ماه ژانویه مشخص شدند

اگر اشتراک سرویس استیدیا پرو را خریداری کرده‌اید، گوگل در ماه آینده میلادی دو بازی Rise of the Tomb Raider و Thumper را به رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد.

آغاز عرضه پلتفرم استیدیا چندان پرشور و هیجان نبود. حتی به‌نظر نمی‌رسد که تاکنون بسیار عالی پیش رفته باشد. هرچند اشاره این موضوع بدون درنظر گرفتن هدف‌های اصلی گوگل کار سختی است. این سرویس مبتنی‌بر استریم، با چالش‌های زیادی در مسیر پیشرفت روبه‌رو خواهد شد که باید آن‌ها را برطرف کند. با صرف‌نظر از این موضوع، گوگل تصمیم دارد درکنار مسیر خود، راهی برای بازی‌های رایگان خود نیز باز کند تا صاحبان استیدیا پرو بتوانند هر ماه بازی‌های رایگان جدیدی را تجربه کنند.

برای ماه ژانویه، کسانی که اشتراک سرویس استیدیا پرو را خریداری کرده‌اند، می‌توانند دو بازی رایگان جدید را در این پلتفرم تجربه کنند. بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration، یکی از این دو بازی رایگان خواهد بود. این بازی دومین ریبوت سری محبوب Tomb Raider است. نسخه‌ی ۲۰ Year Celebration نیز تمام محتواهای منتشر شده برای این بازی را شامل می‌شود. دومین بازی رایگان ماه آینده، Thumper نام دارد؛ یک بازی ریتمیک و موسیقی محور. بازیکن در این بازی باید موجودی حشره مانند را کنترل کند و با ورود به دنیاهای وحشتناک بازی همراه‌با نور و صدا، با توجه موسیقی هدایت او را برعهده بگیرد.

هردو بازی برای صاحبان سرویس استیدیا پرو با آغاز اولین روز ژانویه یعنی در تاریخ ۱۱ دی ماه، در دسترس خواهند بود. اگر نسخه Founder را در اختیار دارید، می‌توانید یک Buddy Pass اضافه نیز دریافت کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟