Orn the tiny forest sprite
دانلود بازی کامپیوتر Orn the tiny forest sprite
اسفند ۲۴, ۱۳۹۸
نینتندو و لگو
نینتندو و لگو در آینده همکاری‌های بیشتری خواهند داشت
اسفند ۲۴, ۱۳۹۸

بسته‌الحاقی سوم بازی Guild Wars 2 در راه است

بازی Guild Wars 2

استودیوی ‌سازنده‌ی بازی Guild Wars 2 با حرکتی ناگهانی تمامی هواداران خود را متحیر کرد و مشخص شد که یک بسته‌الحاقی جدید برای این بازی در راه است.

مدت نسبتا زیادی است که بازیکنان Guild Wars 2 شاهد یک بسته‌الحاقی کامل نبوده‌اند. تا کنون ۲ بسته‌الحاقی برای این عنوان معرفی شده که بر خلاف بازی اصلی، باید برای تجربه‌ی آنان هزینه‌ای را پرداخت کنید و البته این موضوع را نیز ذکر کنم که هزینه برای بسته‌های الحاقی Guild Wars 2، کاملا ارزشش را دارد. پیش از این، سازندگان Guild Wars 2 اعلام کرده بودند که در بهار و تابستان، قرار است ماموریت‌های جدیدی به بازی اضافه کنند، ولی طبق انتشار توییتی که استودیوی سازنده انجام داده است، به نظر می‌رسد که پس از این زمان و در آینده‌ی دور، شاهد بسته‌الحاقی جدید این بازی خواهیم بود.

این توییت حاوی تصویری از یک پل بوده که به سبک آسیایی‌ها، چین یا ژاپن، ساخته شده است. اگر کمی دقت کنیم، می‌توانیم اینگونه تصور کنیم که این تصویر مربوط به منطقه‌ی Cantha در نسخه‌ی ابتدایی این بازی است. خوشبختانه با کمی جست و جوی بیشتر، این مورد تایید شده است.

بسته‌الحاقی سوم بازی Guild Wars 2 در راه است 5

در توییتر، همچنین یک تصویر متحرک (GIF) از این پل به نمایش در آمده است که اگر آن را ذخیره کنید، با نام GW2-Home-Carousel-Shing-Jea روبرو می‌شوید. قابل ذکر است که Shing Jea یکی از مناطقی بود که در نسخه‌ی اول این بازی در Cantha وجود داشت. بازی‌بازان از همان ابتدای عرضه‌ی نسخه‌ی دوم بازی، خواستار اضافه شدن منطقه‌ی Cantha به بازی بودند؛ به نظر می‌رسد که این موضوع ممکن است به حقیقت بپیوندد.

شاید سازندگان تصمیم بگیرند که تنها منطقه‌ای کوچک از Cantha را به نسخه‌ی دوم اضافه کنند، شاید هم تصمیم بگیرند که کل منطقه‌ی Cantha را بازسازی کرده و به Guild Wars 2 اضافه کنند. همچنین با توجه به زمان زیادی که انتشار این بسته‌الحاقی باقی مانده است، ممکن است که برنامه‌ی تیم سازنده به کلی تغییر پیدا کند و اصلا شاهد اضافه شدن این بخش به بازی نباشیم.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا از انتشار یک بسته‌الحاقی دیگر برای ابن بازی خشوحال هستید یا به نظر شما هزینه کردن برای این بازی چندان جالب نیست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پنج =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟