بازی Days Gone
باگی عجیب از بازی Days Gone هنوز برطرف نشده است
مرداد ۱۷, ۱۳۹۹
Impossible Space
دانلود بازی اندروید فضای غیر ممکن Impossible Space
مرداد ۱۷, ۱۳۹۹

به‌روزرسان ۳٫۱۰ برای بازی Star Citizen منتشر شد

بازی Star Citizen

سازنده‌ی بازی Star Citizen از به‌روزرسان جدید این عنوان با نام Flight & Fight رونمایی کرده است. این به‌روزرسان در کنار بهبود مکانیک‌های فعلی گیم‌‌پلی، امکانات جدیدی را به بازی اضافه کرده است.

هم‌زمان با انتشار به‌روزرسان ۳٫۱۰، بازی‌ Star Citizen تجربه‌ای جدید و بسیار عمیق‌تر را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. با اضافه شدن سیستم جدید پرواز به بازی، امکاناتی همچون کنترل بهینه‌تر قدرت پیشران‌ها، رفتار متفاوت سطوح ایروداینامیک در باد و کنترل شتاب سفینه‌ی فضایی، تجربه‌ی پرواز با هر یک از سفینه‌های فضایی حاضر در بازی منحصر به فرد و متفاوت از دیگران خواهد بود. علاوه بر این، از این پس شما تفاوت بین پرواز در فضا و جو یک سیاره در حضور نیروی جاذبه و باد را به خوبی احساس خواهید کرد. تمامی این موارد در کنار یکدیگر تجربه‌ی یک پرواز واقع‌گرایانه و مبارزاتی نفس‌گیر در فضای را در اختیار شما قرار خواهد داد.

آقای کریس رابرتس (Chris Roberts)، مدیر ارشد اجرایی استودیوی کلود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games) و کارگردان بازی Star Citizen، در خصوص این به‌روزرسان گفته است:

عرضه‌ی به‌روزرسان Star Citizen Alpha 3.10 گامی بزرگ در جهت رسیدن به هدف نهایی ما در بازی Star Citizen محسوب می‌شود. بهبودهای اعمال شده در سیستم پرواز و مبارزات بازی اولین گام ما برای اعمال تغییرات اساسی در بازی در طول زمان به کمک هواداران بوده و تعهد ما در زمینه‌ی انتشار به‌روزرسانی‌های ارزشمند که تجربه‌ی Star Citizen را بهبود می‌بخشند را به خوبی نشان می‌دهد.

شما می‌توانید جزییات به‌روزرسان Star Citizen Alpha 3.10 را در ادامه مطالعه کنید.

  • مکانیک‌های پویا در بخش پرواز: مکانیک‌های پرواز در بازی گامی مهم و رو به جلو برداشته‌اند و از این پس شامل مدل‌های بهینه‌تر پیشران‌ها، شبیه‌سازی باد برروی سطوح ایروداینامیک و کنترل سرعت شتاب‌گیری سفینه‌های فضایی می‌شوند. پرواز با یک جنگنده‌ی بسیار سریع در محیط جو احساسی بسیار متفاوت از هدایت یک سفینه‌ی باری را به شما القا خواهد کرد. با بهبودهای صورت گرفته در به‌روزرسان Alpha 3.10، پرواز با تک تک سفینه‌های حاضر در بازی Star Citizen (که تعداد آن‌ها از ۱۰۰ عدد فراتر رفته است) در محیط جو یک سیاره تجربه‌ای منحصر به فرد و متفاوت را در اختیار شما قرار خواهد داد.
  • بهبود در مبارزات سفینه‌های فضایی: در این به‌روزرسان، مبارزات سریع فضایی با اعمال تغییر برروی سلاح‌های ثابت، Turretها و سیستم هدف‌گیری بهبود یافته است تا مبارزات عظیم با سفینه‌های فضایی بیش از گذشته با اهداف تعیین شده برای بازی Star Citizen هم‌راستا شوند. سیستم نشانه‌گیری بازی از این پس به خلبانانی که با سرعت کم‌تر پرواز می‌کنند به وسیله‌ی قفل کردن سریع‌تر برروی هدف پاداش خواهد داد. با معرفی یک نقطه‌ی قوت استراتژیک در پرواز با سرعت کم‌تر، مبارزات فضایی از این پس بسیار واقع‌گرایانه‌تر، جذاب‌تر و سینماتیک‌تر خواهد بود.
  • سلاح‌های برقی: یک سلاح جدید و بسیار کشنده به جمع سلاح‌های حاضر در بازی اضافه شده است. بازی‌بازان می‌توانند از تجربه‌ی بازی با Atzkav Sniper Rifle و Yubarev Energy Pistol لذت ببرند. این اولین سلاح‌های برقی تولید شده توسط شرکت Lighting Company خواهد بود.
  • نرم‌افزار تجارت برای بازی‌بازان: با بهره‌گیری از فهرست یکپارچه شده‌ی دوستان که در به‌روزرسان ۳٫۹ به بازی Star Citizen اضافه شد، نرم‌افزار Trading App به بازی‌بازان اجازه می‌دهد پول درون بازی را مستقیما به حساب دیگر کاربران واریز کنند که این موضوع راه را برای اضافه کردن ویژگی‌های تجاری جدید به بازی در آینده هموار خواهد کرد.
  • وسیله‌ی نقلیه‌ی جدید ROC: وسیله‌ی نقلیه‌ی جدید بازی با عنوان ROC یا Remote Ore Control توسط شرکت Greycat Industrial تولید شده و کیفیت استخراج معدن را به سطح جدیدی خواهد رساند. ابعاد ROC به شکلی طراحی شده است که می‌تواند به نقاط دور از دسترس رسیده و به اندازه‌ای قدرتمند است که می‌تواند از پس دشوارترین کارها برآید.
  • ارتقاء کشتی‌های فضایی: دو عدد از کشتی‌های فضایی حاضر در بازی به میازن قابل توجهی بهبود یافته‌اند. بخش کابین خلبان کشتی Origin M50 که با تمرکز بر سرعت طراحی شده بود، بهبود یافته و نمایی بازتر را در اختیار شما قرار خواهد داد. علاوه بر این، کیفیت بافت‌های داخلی کابین خلبان و کنترل سفینه نیز به شدت بهبود پیدا کرده‌اند. علاوه بر این، کسانی که به دنبال یک جنگنده‌ی چابک هستند که قدرت آتش خود را برای مانورپذیری بیشتر فدا نکرده باشد، می‌توانند به سراغ Khartu-al X’ian بروند. در کنار تقویت قدرت دفاعی این سفینه، قدرت سلاح‌ها و مانورپذیری آن نیز بهبود یافته است.
  • بهبود در تکنولوژی‌ها: برخی از تکنولوژی‌های استفاده شده در بازی Star Citizen شامل اقیانوس‌ها، نورپردازی پویا در شب و روز بهبود یافته‌اند. علاوه بر این، امکان جابه‌جایی اجسام نیز به بازی اضافه شده است که زیرساخت لازم برای ویژگی‌های جدید در بخش گیم‌پلی مانند مخفی‌کاری و Bounty Hunting را فراهم خواهد کرد.

شما می‌توانید تریلر معرفی به‌روزرسان Star Citizen Alpha 3.10 را در ادامه مشاهده کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 7 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟