Earth Defense Force: World Brothers
دومین تریلر از بازی Earth Defense Force: World Brothers منتشر شد
مهر ۱۰, ۱۳۹۹
بازی Rebel Galaxy Outlaw
نقدها و نمرات بازی Rebel Galaxy Outlaw
مهر ۱۰, ۱۳۹۹

قیمت بازی Godfall برروی رایانه‌های شخصی ارزان‌تر از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ است

بازی Godfall

کمتر از دو ماه دیگر تا انتشار عنوان لوتر اسلشر Godfall باقی مانده و تا به حال اطلاعات گوناگونی از این بازی منتشر شده است. طبق اطلاعات جدید منتشر شده، قیمت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نسبت به پلی‌استیشن ۵، ۱۰ دلار ارزان‌تر است و با قیمت ۶۰ دلار به فروش می‌رود.

مدتی پیش به صورت رسمی اعلام شد که بازی Godfall برروی پلی‌استیشن ۵ با قیمت ۷۰ دلار عرضه می‌شود. با این حال، طبق اطلاعات ارائه شده در صفحه‌ی فروشگاه اپیک گیمز، این بازی برروی رایانه‌های شخصی ۶۰ دلار قیمت خورده است.

همان‌طور که مشخص است، به طور کلی ۱۰ دلار اختلاف قیمت میان این دو پلتفرم وجود دارد. نسخه‌ی ویژه‌ی Hefttier Ascended Edition of Godfall برروی پلی‌استیشن ۵ با قیمت ۱۰۰ دلار و در رایانه‌های شخصی با قیمت ۹۰ دلار عرضه می‌شود. همچنین نسخه‌ی Deluxe Edition برروی پلی‌استیشن ۵ با قیمت ۹۰ دلار و برروی رایانه‌های شخصی با قیمت ۸۰ دلار موجود خواهد بود.

بسیاری از بازی‌بازان از افزایش قیمت بازی‌ها در نسل جدید ناراحت هستند. ارزان‌ بودن نسخه‌ی رایانه‌های شخصی برخی از بازی‌ها موجب سردرگمی و دلخوری مخاطبان شده است. سازگاری با قیمت گذاری بازی نیز خوب خواهد بود ، زیرا ممکن است شروع این نسل برای برخی از طرفداران بیش از هر چیز گیج‌کننده باشد.

تاکنون برخی از ناشران عناوین ثرد پارتی مانند اکتیویژن (Activision) و تیک تو (Take-Two) قیمت برخی از بازی‌های نسل بعدی خود را ۷۰ دلار اعلام کرده‌اند. با این حال، شرکت‌هایی مانند یوبی‌سافت (Ubisoft)، فعلاً همان قیمت ۶۰ دلاری را برای بازی‌های خود تعیین کرده‌اند. شرکت‌هایی مانند کپکام (Capcom) نیز هنوز سیاست مشخصی برای افزایش قیمت بازی‌های خود در نسل آینده ندارند. Godfall نمونه خوبی از سردرگمی عمومی است، زیرا صرفاً پرداخت هزینه بیشتر برای بازی در پلی‌استیشن ۵ که تا این لحظه به نظر می‌رسد از ویژگی‌های کلی و عملکرد مشابه رایانه‌های شخصی برخوردار است، حس خوبی بدست نمی‌دهد.

بازی Godfall در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر سینمایی این بازی را از طریق لینک درج شده مشاهده کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 9 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟