بازی Stoneshard هفته‌ی آینده وارد حالت دسترسی زودهنگام می‌شود
بهمن ۱۲, ۱۳۹۸
توییت جدید پلاتینیوم گیمز به معرفی احتمالی بازی The Wonderful 101 اشاره دارد
بهمن ۱۲, ۱۳۹۸

بتای عمومی بازی Disintegration هم‌اکنون در دسترس قرار دارد

طبق جدیدترین خبر منتشر شده، بتای عمومی بازی Disintegration از هم‌اکنون برای تمام بازی‌بازان در دسترس است. بتای عمومی این عنوان تا روز ۱ فوریه و تا ساعت ۲۳:۵۹ به وقت آمریکا (۱۱:۳۰ صبح روز ۲ فوریه به وقت ایران) در دسترس خواهد بود. اگر احیانا پیش‌تر نتوانستید بتای محدود این بازی را تجربه نمایید، اکنون بهترین فرصت برای شماست.

بتای عمومی بازی Disintegration در همه‌ی پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین این بتای عمومی شامل حالت‌هایی است که پیش‌تر در نسخه‌ی بتای محدود نیز وجود داشتند که به بازی‌باز اجازه می‌دهند تا بازی را در بخش چندنفره به صورت دو حالت متفاوت تجربه کنند. این دو حالت جدید Retrieval و Zone Control نام دارند. در Control، بازی‌بازان باید مکان‌های مخصوصی را تسخیر کنند و کنترل نقشه را به دست گیرند. در Retrieval هم تیم‌ها باید به صورت نوبتی از یک مکان دفاع یا به آن حمله کنند. هفت نوع از تیم‌های Disintegration نیز در این بتا حضور خواهند داشت. در هنگام عرضه‌ی نسخه‌ی کامل بازی Disintegration، یک حالت جدید دیگر نیز به بخش چندنفره‌ی آن اضافه خواهد شد.

تاکنون تاریخ انتشار دقیقی برای عرضه‌ی بازی Disintegration مشخص نشده است. این بازی قرار است در اواخر سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 3 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟