بازی Ninjala
دو اسلحه‌ی جدید به بازی Ninjala افزوده خواهند شد
خرداد ۲۰, ۱۳۹۹
دانلود بازی دارک لایت Dark Light
دانلود بازی دارک لایت Dark Light
خرداد ۲۰, ۱۳۹۹

اطلاعات زیادی از بازی نقش‌آفرینی KonoSuba Dungeon Crawler منتشر شد

بازی نقش‌آفرینی KonoSuba Dungeon Crawler

به تازگی استودیوی انترگرام (Entergram) جزئیات و تصاویر جدیدی را در مورد نسخه‌ی پیشرفته و بهبود یافته‌ی بازی نقش‌آفرینی KonoSuba Dungeon Crawler منتشر کرده است. این عنوان مهیج و اکشن در تاریخ ۶ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۲۷ اوت ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

طبق اعلام توسعه‌دهندگان، عنوان KonoSuba Dungeon Crawler دارای چندین ویژگی جدید و بهبود یافته در مقایسه با نسخه‌ی اصلی منتشر شده برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و Vita خواهد بود. عنوان KonoSuba Dungeon Crawler دارای ۱۰ مرحله با دشمنان و محیط منحصر به فرد و چشم‌نواز است و با پیشرفت در بخش داستانی اصلی بازی، مراحل بیشتری آزاد خواهند شد. سیاه‌چال‌های موجود در بازی هرکدام ماموریت‌ها، چالش‌ها و پاداش‌های خاص خود را دارند. همچنین این سیاه‌چال‌ها هر کدام به شیوه‌ی خاصی بازی‌بازان و قدرت استراتژیک آن‌ها را به چالش خواهند کشید.

رابط کاربری بازی KonoSuba Dungeon Crawler تغییراتی بسیاری به خود دیده است و در عین ساده شدن، بسیار کاربردی و موثر ظاهر خواهد شد. بخش ماموریت‌ها و چالش‌های جدید به بازی افزوده شده‌اند که هرکدام امتیار و پاداش زیادی را برای بازی‌بازان ماجراجو به همراه دارند. برخی از این ماموریت‌های جانبی مربوط به رویدادهای خاص درون بازی هستند و لباس‌ها و تجهیزات ظاهری فراوانی را به بازی‌بازان هدیه خواهند داد. برخی از منابع و سنگ‌های قدرت نیز به عنوان پاداش ماموریت‌های جانبی به شما داده خواهد شد که با استفاده یا ترکیب آن‌ها قادر هستید سرعت مبارزات، قدرت ضربات، میزان سلامت و استقامت قهرمان خود را بهبود بخشید و موانع و دشمنان درون سیاه‌چال‌ها را راحت‌تر از میان بردارید.

علاوه بر موارد ذکر شده، نسخه‌ی بهبود یافته‌ی بازی نقش‌آفرینی KonoSuba Dungeon Crawler دشمنان متنوع‌تر و بیشتری به خود خواهد دید. این دشمنان و هیولاهای جدید شامل انواع و اقسام سربازهای گابلین، مورچه‌های غول آسا، Griffon و موارد دیگر خواهند بود.

شخصیت اصلی بازی کازوما ساتوئو (Kazuma Satou) نام دارد که باید با صرف امتیازات و منابعی که از مبارزات و تصرف سیاه‌چاله‌های درون بازی کسب می‌کند مهارت و توانایی‌های خود را افزایش دهد. شما باید تمام مهارت‌های کازوما در همه‌ی زمینه‌ها را تقویت کنید تا او را به شخصیتی همه‌کاره مبدل سازید و قادر باشید در مواقع گوناگون شیوه‌ی پیش‌روی در مراحل را با توجه به قدرت‌های خود تغییر دهید و بهترین تاکتیک و استراتژی ممکن را به کار گیرید.

لازم به ذکر است که مهارت‌های درون بازی KonoSuba Dungeon Crawler بسیار زیاد بوده و شما با یک بار کامل کردن تمام مراحل بازی باز هم قادر نخواهید بود تمام آن‌ها را فرا گیرید. از همین رو باید وارد بخش New Game+ بازی شده و دوباره به ماجراجویی‌های خود ادامه دهید. قدرت‌ها و مهارت‌های فراوان درون بازی به تنوع گیم‌پلی و مبارزات بازی خواهد افزود و شما با راه‌های جدید و منحصر به فردی برای از میان برداشتن دشمنان خود یا دسترسی به برخی مناطق خاص آشنا خواهید شد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟