بازی Assassin’s Creed Valhalla
ماد جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla شخصی‌سازی بازی را گسترش می‌دهد
دی ۶, ۱۳۹۹
The Last of Us و Uncharted 4 سود یک میلیارد دلاری حاصل کرده‌اند
دی ۶, ۱۳۹۹

بازی Yakuza Remastered Collection در کشور ژاپن عرضه خواهد شد

Yakuza Remastered Collection

امروز مطلع شدیم که بازی Yakuza Remastered Collection قرار است ماه آینده بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان و در ژاپن عرضه شود که خبر بسیار خوبی برای بازی‌بازان این کشور خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Yakuza بر روی پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته و اکثر آن‌ها هم به محبوبیت رسیده‌اند. برخی از این نسخه‌ها بازسازی شدند و اتفاقا نظرات مثبتی هم پیرامون هر یک از آن‌ها منتشر شد. حال در خبر خوبی آگاه شدیم که این نسخه‌های بازسازی شده در قالب یک مجموعه و در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۹ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. البته نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این اثر سال گذشته در دسترس قرار گرفته بود.

۲۰۲۱ سال خوبی برای دوستداران Yakuza خواهد بود؛ چرا که علاوه بر مجموعه‌ی فوق، عنوان Yakuza 6: The Song of Life نیز در ماه مارس عرضه خواهد شد. Yakuza Remastered Collection عناوین Yakuza 3 Remastered، Yakuza 4 Remastered و Yakuza 5 Remastered را شامل می‌شود. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این مجموعه از طریق فروشگاه‌های مایکروسافت و استیم قابل دریافت خواهد بود. شرکت سگا هم نشر این بازی را به عهده خواهد داشت.

به نقل از سازندگان، آگاه شدیم که نسخه‌ی غربی Yakuza Remastered Collection نیز در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این موضوع، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 14 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟