بررسی لپ تاپ گیمینگ ام اس آی GS66 Stealth
بررسی لپ تاپ گیمینگ ام اس آی GS66 Stealth
فروردین ۱۴, ۱۴۰۰
بازی The Falconeer
به‌روزرسانی جدیدی برای بازی The Falconeer در دسترس قرار خواهد گرفت
فروردین ۱۴, ۱۴۰۰

احتمال عرضه‌ی The Witcher 4 در سال ۲۰۲۵ وجود دارد

The Witcher 4

به نظر می‌رسد تاریخ عرضه‌ی عنوان The Witcher 4 خیلی زودتر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید. استودیو  CD Project Red همواره به توسعه‌ی بازی‌ها در مدتی طولانی و انتشار آن‌ها در مدتی کوتاه معروف بوده است.

تاریخ معرفی بازی Cyberpunk 2077، به هشت سال پیش از تاریخ عرضه‌اش بازمی‌گردد. اگر تنها این مورد را بررسی کنیم، به این نتیجه خواهیم رسید که استودیو CD Project Red، بازی‌هایش را خیلی زودتر از تاریخ عرضه معرفی می‌کند. اگرچه، CD Project Red این کار را تنها برای Cyberpunk 2077 انجام داد. این استودیوی لهستانی، هم The Witcher 2 و هم The Witcher 3 را تنها ۲ سال پیش از زمان عرضه معرفی کرد؛ که برای یک عنوان AAA، کاری به مراتب پسندیده‌تر است.

حال این موضوع چه ارتباطی با The Witcher 4 دارد؟! استودیو CD Project Red در هفته‌ی جاری اعلام کرد که توسعه‌ی عنواین Cyberpunk و Wtcher جدید را از سال ۲۰۲۲ آغاز می‌کند. در این صورت، با توجه به مواردی که پیش از این ذکر شد، می‌توان به عرضه‌ی The Witcher 4 -یا هر نامی که در پایان پروژه خواهد داشت- تا سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ امیدوار بود و اگر CD Project Red همچون موارد پیشین عمل کند، احتمالا بازی موردبحث را در سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ معرفی خواهد کرد.

نکته‌ای که در حال حاضر از آن مطمئن هستیم، این است که برخلاف Cyberounk 2077، تاریخ عرضه‌ی این بازی از زمان معرفی آن خیلی دور نخواهد بود؛ چراکه CD Project Red این موضوع را هم تایید کرد که قصد دارد بازی‌های خود را زمانی معرفی کند که تاریخ عرضه‌ی آن‌ها نزدیک باشد.

اگرچه احتمال به حقیقت پیوستن این موضوع بسیار بالا است، اما بازهم چیزی بیش از یک احتمال نیست. اگرچه، پس از افتضاحی که Cyberpunk 2077 به همراه داشت، بی‌شک CD Project Red به بازگشت به شکوه سابق بسیار علاقه‌مند خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 2 =

https://www.xboxcenter.ir/
شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟