گیم‌پلی بازی Returnal
تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Returnal منتشر شد
آذر ۱, ۱۳۹۹
دانلود بازی اندروید عملیات ویژه Special Ops
دانلود بازی اندروید عملیات ویژه Special Ops
آذر ۱, ۱۳۹۹

تاریخ عرضه‌ی بسته‌ الحاقی The Twisted and The Twilight اعلام شد

The Twisted and The Twilight

پس از انتشار بسته‌ی الحاقی The Warden and The Paunch که موارد جدیدی را به فرقه‌های High Elves و Greenskins اضافه کرد، حالا The Twisted and the Twilight که جدیدترین بسته‌ی بازی Total War: Warhammer 2 محسوب می‌شود، قرار است برروی فرقه‌های Skaven و Wood Elves تمرکز داشته باشد. استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) به تازگی تصمیم گرفته است تا علاوه بر اعلام تاریخ عرضه‌ی این بسته، تریلر جدیدی را نیز از آن منتشر کند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بسته‌ الحاقی The Twisted and the Twiligh، اضافه شدن Throt the Unclean و Sisters of Twilight به عنوان رهبران فرقه‌های Skaven و Wood Elves است. علاوه بر این رهبران افسانه‌ای، یگان‌های جدید Zoats و Brood Horrors نیز در دسترس قرار خواهند گرفت. لازم به ذکر است که این بسته الحاقی در کنار یک به‌روزرسان رایگان منتشر خواهد شد که تعدادی از مکانیک‌های گیم‌پلی فرقه‌ی Wood Elves را تغییر خواهد داد.

بسته الحاقی The Twisted and The Twilight در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۹ (۳ دسامبر ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد. اگرچه این بسته ۱۰ دلار قیمت دارد، اما در صورت پیش خرید آن، می‌توانید این بسته را با ۱۰ درصد تخفیف تهیه کنید.

بازی Total War: Warhammer 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟