تریلر جدیدی از بازی Kamen Rider: Memory of Heroez منتشر شد
شهریور ۹, ۱۳۹۹
دانلود بازی Windbound
دانلود بازی Windbound بادگیر نسخه کرک شده GOG/FitGirl
شهریور ۹, ۱۳۹۹

بسته الحاقی The Ancient Gods به صورت مستقل از بازی اصلی عرضه می‌شود

The Ancient Gods

مدتی پیش و در جریان افتتاحیه‌ی Gamescom 2020، تاریخ انتشار بسته الحاقی The Ancient Gods از بازی DOOM Eternal مشخص شد. طبق اطلاعات جدید منتشر شده، این بسته الحاقی به صورت مجزا از بازی اصلی عرضه می‌شود.

آقای مارتی استرتون (Marty Stratton)، تهیه‌کننده‌ی عنوان Doom Eternal، اخیراً در مصاحبه با وب‌سایت PC GamesN به توضیح در مورد بسته الحاقی The Ancient Gods پرداخته است. وی در بخشی از صحبت‌های خود تایید کرد که این بسته الحاقی مستقل از بازی اصلی عرضه می‌شود. همچنین وی در قسمت دیگری از صحبت‌های خود توضیح داد که تیم اید سافتور (Id Software) با عرضه‌ی این بسته الحاقی به دنبال جذب بازی‌بازان بیشتر است. به گفته‌ی استرتون، این یک بسته الحاقی نسبتاً بزرگ خواهد بود.

آقای استرتون در این باره گفت:

اغلب مردم به بسته‌های الحاقی به عنوان اثری با مقیاس کوچک‌تر نگاه می‌کنند. این بسته الحاقی جدید همانند قسمت دوم از یک فیلم دو قسمتی است و به اندازه‌ی بازی اصلی هیجان‌انگیز خواهد بود.

Year One Pass بازی DOOM Eternal همچنان با قیمت ۲۹/۹۹ دلار قابل خرید است. با تهیه‌ی این پس، شما هر دو بسته الحاقی بازی را دریافت خواهید کرد. بسته الحاقی The Ancient Gods در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ (۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی این بسته الحاقی را از طریق لینک قرار داده شده مشاهده کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − ده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟