دانلود بازی ماجرایی Unfamiliar نسخه DARKZER0
دی ۱۰, ۱۳۹۸
پردانلودترین بازی‌ های نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۹ مشخص شدند
دی ۱۰, ۱۳۹۸

معرفی بازی موبایل Taxi Sim 2020؛ شبیه‌ساز تاکسی

Taxi Sim 200 یک بازی شبیه‌ساز تاکسی است که شما را در نقش راننده قرار می‌دهد تا مسافرها را در زمان مشخص شده به مقصد برسانید.

در این قسمت از معرفی بازی موبایل، به‌سراغ یک بازی شبیه‌ساز رفته‌ایم، محصولی که از یک ایده بسیار ساده برای سرگرم کردن مخاطب استفاده کرده است. بازی اندروید و آیفون Taxi Sim 200، ساخته استودیو Ovidiu Pop، یک بازی شبیه‌ساز تاکسی است. در جریان بازی آیفون و اندروید Taxi Sim 200 بازیکنان در نقش راننده تاکسی یا ماشین شخصی قرار می‌گیرند که باید مسافرها را به مقصد برسانند. بااینکه Taxi Sim 200 فاقد داستان و روایت داستانی خاصی است، اما تیم سازنده سعی کرده به‌واسطه گیم‌پلی تجربه‌ی سرگرم کننده و لذت بخشی را ارائه دهد.

Taxi Sim 2020

مسافرها به دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. بعضی از‌ آن‌ها عجله دارند، اما پولی را که دریافت می‌کنید، بیشتر خواهد بود

با شروع بازی موبایل Taxi Sim 200، باید تاکسی خود را انتخاب کنید. تیم سازنده از مدل‌های تاکسی متفاوتی استفاده کرده است که بعضی از آن‌ها شامل اتومبیل‌های مسابقه‌ای می‌شود. کابر با تجربه‌ی بازی و کسب پول می‌تواند ماشین‌های جدیدتری را خریداری کند. همچنین جدا از انتخاب یک تاکسی، می‌توانید در قالب یک راننده ماشین شخصی هم وارد خیابان شده و با اتومبیل‌تان مشغول به کار شوید. ازاین‌رو در قسمت انتخاب اتومبیل، جدا از تاکسی، اتومبیل‌های شخصی هم تعبیه شده است. استودیو سازنده تقریبا سعی کرده از اتومبیل‌های متفاوتی برای این بخش استفاده کند تا تنوعی میان اتومبیل‌های شخصی و تاکسی‌ها به‌وجود آید. سپس زمانی‌که وارد جهان Taxi Sim 200 شدید، بخش راهنمای بازی به شما می‌گوید که برای پیدا کردن مسافرها، باید نقشه بازی را باز و مسافر مورد نظر را انتخاب کنید. در ادامه به‌واسطه مینی‌ مپ و علامت‌گذاری شدن مسافر مورد نظر، می‌توانید به‌مقصد برسید.

یکی از مواردی که در Taxi Sim 200 نظر شما را جلب می‌کند، نحوه رانندگی و خلق یک شبیه‌ساز دقیق است. البته برای اینکه بهترین عملکرد در هدایت اتومبیل خود را داشته باشید، پیشنهاد می‌کنم در ابتدا و زمانی‌‌که از شما خواسته می‌شود سیستم هدایت ماشین را انتخاب کنید، بهترین گزینه را انتخاب کنید. البته در ادامه و ازطریق تنظیمات این بخش قابل تغییر است. مورد دیگر که به‌عنوان یک چالش برای شما ظاهر می‌شود، این است که مسافرها را باید در مدت زمان مشخصی به‌ مقصد برسانید. همچنین بعضی از آن‌ها در میان راه مسیر خود را عوض می‌کنند و سختی رساندن آن‌ها به مقصد بیشتر می‌شود. از طرفی مسافرها به دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. بعضی از‌ آن‌ها عجله دارند، اما پولی که به شما پرداخت می‌کنند، بیشتر خواهد بود. تیم سازنده سعی کرده مجازات‌هایی را هم برای بازیکنان طراحی کند. ازاین‌رو اگر با سایر ماشین‌ها یا آدم‌ها تصادف کنید، مقداری پول از شما کسر می‌شود.

Taxi Sim 2020

جدا از بخش تک‌نفره، تیم سازنده یک حالت چندنفره را هم برای بازیکنان درنظر گرفته است. در جریان بخش چندنفره بازی اندروید و آیفون Taxi Sim 200 باید با سایر تاکسی‌‌ها رقابت کنید. از نظر جلوه‌های بصری و طراحی محیط‌ها، تیم سازنده در بخش طراحی بصری سعی کرده یک بازی قابل قبول برای پلتفرم موبایل را در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین بازی دارای سه محیط شهری مختلف است. دو محیط از ابتدای بازی در دسترس شما قرار دارد و محیط سوم را باید با پول داخل بازی خریداری کنید. بااین‌تفاسیر، بازی آیفون و اندروید Taxi Sim 200 یک بازی شبیه‌ساز قابل قبول تاکسی است و می‌توانید ساعت‌ها خود را با این بازی سرگرم کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 17 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟