بازی Kena: Bridge of Spirits
اطلاعات زیادی از بازی Kena: Bridge of Spirits منتشر شد
شهریور ۱۹, ۱۳۹۹
فهرست تروفی‌های بازی Star Wars: Vader Immortal
مروری بر فهرست تروفی‌های بازی Star Wars: Vader Immortal
شهریور ۱۹, ۱۳۹۹

Crash Bandicoot 4: It’s About Time | شخصیت قابل بازی Tawna معرفی شد

شخصیت قابل بازی Tawna معرفی شد

کمتر از یک ماه دیگر تا انتشار بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time باقی مانده و تا به حال اطلاعات مختلفی از این عنوان منتشر شده‌‌اند. استودیوی تویز فور باب (Toys For Bob) به‌تازگی با نمایش تریلری جدید، شخصیت قابل بازی Tawna را معرفی کرده است.

تریلر جدید بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time ویژگی‌ها و قابلیت‌های شخصیت Tawna را نمایش می‌دهد. این شخصیت قابل بازی علاوه بر داشتن توانایی پرش دوبل می‌تواند به کمک طناب روی دیوارها راه برود. وجود شخصیت‌های قابل بازی Crash ،Coco ،Neo Cortex و Dingodile و در نهایت Tawna موجب تنوع در گیم‌پلی این اثر شده‌اند.

در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی شخصیت Tawna از بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time را مشاهده و یا دریافت کنید.

https://dl.gamefa.com/user5/Mohsen/Crash%20Bandicoot%204%20%20%E2%80%93%20Tawna%20Gameplay%20Reveal%20%20%20PlayStation%20Underground-720.mp4
بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در تاریخ ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۹ (۲ اکتبر ۲۰۲۰) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار خواهد گرفت. افرادی که تاکنون این بازی را به صورت دیجیتالی از فروشگاه پلی‌استیشن پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند نسخه‌ی دموی بازی را در تاریخ ۲۶ شهریور (۱۶ سپتامبر) به صورت رایگان تجربه کنند. این دمو شامل مراحل Snow Way Out و Dino Dash خواهد بود و امکان تجربه‌ی بازی با شخصیت دکتر Neo Cortex نیز وجود دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟