ورزشکار روی جلد NHL 21
تاریخ انتشار و ورزشکار روی جلد NHL 21 مشخص شد
شهریور ۴, ۱۳۹۹
بازی King’s Bounty II
بازی King’s Bounty II تاخیر خورد
شهریور ۴, ۱۳۹۹

تاریخ انتشار بازی Super Bomberman R Online مشخص شد

بازی Super Bomberman R Online

شرکت کونامی (Konami) که در روزهای اخیر به معرفی بازی Super Bomberman R Online پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کرد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

اگر از بازی‌بازان قدیمی باشید، بدون شک با سری Bomberman آشنایی دارید. در این سری باید با شخصیتی دوست داشتنی همراه شده و با رها کردن بمب‌ها در زمان مناسب، دشمنان را از بین ببرید. جدیدترین نسخه‌ی این بازی Super Bomberman R Online نام دارد که در آن باید با دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان به رقابت بپردازید. از تفاوت‌های این نسخه نسبت به گذشته باید به نقشه‌ها و دشمنان بیشتر اشاره نمود. همچنین قابلیت شخصی سازی برای بازی‌بازان فراهم است و این قضیه احتمالا مورد استقبال آن‌ها قرار خواهد گرفت. قابل ذکر است که شرکت کونامی وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این نسخه را به عهده خواهد داشت.

بازی Super Bomberman R Online در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ (۱ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی سرویس گوگل استدیا در دسترس قرار خواهد گرفت. این عنوان از زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی و هلندی پشتیبانی می‌کند تا بسیاری از بازی‌بازان قادر به تجربه‌ی آن باشند. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت جدیدترین ویدئوی مربوط به Super Bomberman R Online اقدام کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 15 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟