نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Descenders
نقدها و نمرات نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Descenders
شهریور ۳, ۱۳۹۹
Samurai Jack: Battle Through Time
۱۸ دقیقه اول گیم پلی بازی Samurai Jack: Battle Through Time
شهریور ۳, ۱۳۹۹

تصاویر جدیدی از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد

Shin Megami Tensei III

تیم سازنده‌ی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster امروز دست به انتشار چند تصویر جدید از این بازی حاوی شخصیت‌های آن زد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه این تصاویر باشید.

Shin Megami Tensei III عنوانی در سبک نقش‌آفرینی است که در گذشته شاهد انتشار آن برروی کنسول پلی‌استیشن ۲ بودیم. پس از استقبال نسبتا خوب از این بازی، سازندگان تصمیم گرفتند تا نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن را توسعه دهند. بدیهی است که این نسخه از کیفیت و امکانات بیشتری نسبت به گذشته برخوردار خواهد بود. چندی قبل هم جزئیاتی در مورد شخصیت Dante برای این بازی عرضه شد که از طریق این نشانی می‌توانید به آن پی ببرید. گفتنی است که استودیوی آتلوس (Atlus) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده دارد.

استودیوی فوق امروز تصاویری از Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster را در دسترس قرار داد که به شخصیت‌های Dante از سری Devil May Cry و Demon Fusion و Labyrinth of Amala مربوط می‌شود. این بازی قرار است در تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۹ (۲۹ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) در کشور ژاپن و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شود. ضمنا نسخه‌ی غربی این عنوان بهار سال آینده به دست بازی‌بازان خواهد رسید. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تصاویر گفته شده اقدام کنید.

تصاویر جدیدی از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد 5تصاویر جدیدی از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد 6تصاویر جدیدی از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد 7تصاویر جدیدی از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد 8تصاویر جدیدی از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد 9تصاویر جدیدی از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد 10تصاویر جدیدی از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد 11دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟