دانلود بازی کامپیوتر Monster Logic
دانلود بازی کامپیوتر Monster Logic نسخه DARKZER0
تیر ۱۸, ۱۳۹۹
Crawling Of The Dead
دانلود بازی کامپیوتر Crawling Of The Dead
تیر ۱۸, ۱۳۹۹

تعداد بازی‌بازان عنوان Rocket League به ۷۵ میلیون نفر رسید

Rocket League

شاید عنوان فوق‌العاده محبوب و پرطرفدار Rocket League استودیوی سایونیکس (Psyonix) امروزه به اندازه دوران عرضه‌ی خود خبرساز نباشد و گزارش‌های کمی از آن به گوش برسد اما هنوز هم مقتدرانه خود را در فهرست بهترین و محبوب‌ترین بازی‌های رقابتی و آنلاین نگه داشته است. شاید آماری که به تازگی از تعداد بازی‌بازان عنوان Rocket League که بیش از ۵ سال پیش به بازار عرضه شد را بتوان مهر تاییدی بر این موضوع دانست که این بازی هنوز هم جذابیت و محبوبیت خود را حفظ کرده است. طبق آخرین آماری که از تعداد بازی‌بازان این عنوان منتشر شد، مشخص گردید که در حال حاضر حدود ۷۵ میلیون نفر در حال تجربه‌ی بازی Rocket League هستند و روزانه در مسابقات هیجان‌انگیز و نفسگیر آن شرکت می‌کنند.

از دیگر ارقام و آمارهای قابل‌توجه این بازی می‌توان به عدد ۵ میلیارد اشاره کرد. این رقم مربوط به تعداد مسابقاتی است که تاکنون بازی‌بازان در عنوان Rocket League به سرانجام رسانده‌اند. همچنین در مسابقات این بازی حدود ۲۹ میلیارد گل به ثمر رسیده است. تاکنون بیش از ۴۷۹ میلیون رده‌ی پریمیوم در Rocket Pass بازی کسب شده و محبوب‌ترین بخش که برای مدت محدودی در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت، Heatseeker به شمار می‌آید.

بدون شک می‌توان بازی محبوب Rocket League را یکی از جریان‌سازترین و برجسته‌ترین عناوینی نام برد که در تاریخ و پیشرفت صنعت بازی‌های ویدئویی به مانند یک نقطه‌ی عطف بوده‌اند. شاید بتوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین موفقیت این بازی را خرید استودیوی سایونیکس توسط شرکت اپیک گیمز (Epic Games) در سال ۲۰۱۹ به شمار آورد که این اتفاق به اعتبار و فعالیت این استودیوی خلاق کمک شایانی خواهد کرد. همچنین طبق اخبار قبلی مشخص شده بود که بازی Rocket League پس از عرضه‌ی خود برروی فروشگاه اپیک گیمز در فروشگاه استیم (Steam) نیز عرضه گردد اما گزارش‌ها نشان می‌دهند که انحصاری بودن این عنوان برروی اپیک گیمز همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند. بازی Rocket League علاوه بر پلتفرم رایانه‌های شخصی برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس بازی‌بازان قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 20 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟