بازی Live by the Sword: Tactics معرفی شد
بازی Live by the Sword: Tactics معرفی شد
مرداد ۴, ۱۳۹۹
بازی The Medium
سیستم مورد نیاز بازی The Medium اعلام شد
مرداد ۴, ۱۳۹۹

به‌روزرسانی جدیدی برای Red Dead Redemption Online منتشر شد

Red Dead Redemption Online

بعد از ماهها انتظار صبر و حوصله، به‌روزرسانی جدیدی برای بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد. مخاطبان در نهایت به‌روزرسانی درخواستی را برای Red Dead Online دریافت می‌کنند.

آنچه شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) به‌عنوان به‌روزرسانی گسترده توصیف کرده است ، شامل به‌روزرسانی بسته Frontier Pass، همراه با کاراکتر جدید، به علاوه Outlaw جدید، هزاران ویژگی و رفع مشکلات را شامل می‌شود، همچنین این به‌روزرسانی‌ها شامل بسیاری از ویژگی‌های مورد نیاز و براها درخواست شده مخاطبان از جمله سازهای موسیقی ، امکان اداره مشاغل از طریق ترمینال Master Control و موارد دیگر خواهد بود. چیزهای بیشتری برای بازی و کشف در ماه‌های آینده منتشر خواهند شد. . اوایل هفته آینده ، در روز ۷ مرداد ۱۳۹۹ (۲۸ جولای ۲۰۲۰) به Red Dead Online اضافه می‌شود. این شرکت افزود که بیشتر به روزرسانی‌های پیشنهادی طرفداران توجه خواهد کرد. این نشان می‌دهد که Red Dead Online ممکن است زودتر به‌روزرسانی‌های اضافی را دریافت کند. این خبر بسیار خوبی است ، زیرا با توجه به اینکه شرکت چنین مدت طولانی را برای اضافه کردن ب‌هروزرسانی ها در نظر گرفته و به‌نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی فقط یک تلاش جداگانه برای بهبود بازی نیست بلکه به‌نظر می‌رسد بیشتر یک وعده‌ی طولانی مدت برای ادامه یک جریان محتوای جدید به بازی‌بازان است.

راک‌استار گیمز افزود که تلاش خواهد شد تا عنوان خود در مقابل متقلبان، هکرها و همچنین بازی‌بازانی که به دنبال آزار دیگران هستند، در امان نگه دارد. این شرکت همچنین با اشاره به اینکه مخاطبان اکنون بیش از هر زمان دیگری برای بازی‌های خود نیاز به بروزرسانی دارند، بارها بحث کردند که چطور شرایط فعلی جهان باعث می‌شود گیمرها بیشتر در خانه بمانند و حتی بیشتر به بازی‌های ویدیویی اعتماد کنند. به‌نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی پاسخی به شکایات اخیر طرفداران و واکنش مجدد در رابطه با عدم به‌روزرسانی بازی است. به طوری که راک‌استار گیمز چندین بار بر اندازه بزرگ به‌روزرسانی تأکید کرده است. به‌تازگی، طرفداران با پوشیدن لباس دلقک و همچنین نمایش رفتارهای عجیب و غریب در بازی به دلیل عدم توجه شرکت به عدم به‌روزرسانی Red Dead Online اعتراض کرده‌اند. به‌نظر می‌رسد این کار عملی شده است و هم‌اکنون راک‌استار گیمز به‌روزرسانی آنلاین مورد نیاز خود برای بازی Red Dead Redemption 2 را ارائه می‌دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟