Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion | اطلاعاتی در مورد قابلیت‌های دسترسی منتشر شد
مرداد ۲۶, ۱۳۹۹
دانلود بازی اندروید لوبیای والیبالیست Volley Beans
دانلود بازی اندروید لوبیای والیبالیست Volley Beans
مرداد ۲۶, ۱۳۹۹

عنوان استراتژی Radio Commander را برروی اندروید تجربه کنید

عنوان استراتژی Radio Commander

استودیوی گیمز اپراتورز (Games Operators) بازی Radio Commander را برروی فز عرضه کرد. عنوانی که شباهت‌های زیادی به بازی ۹۱۱ Operator دارد و اگر به بازی‌های این سبک علاقه دارید، پس حتما از این بازی هم لذت خواهید برد. همراه ایکس باکس سنتر باشید.

عنوان Radio Commander که به‌صورت رسمی در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۹ (۳۰ جولای) عرضه شد. این بازی یک عنوان استراتژی نوآورانه و پرتنش است و شما باید در نقش یکی از فرمانده‌ان جنگ ویتنام، دستورات نظامی را برای سربازان خود صادر کنید. شاید از خود بپرسید که نوآوری این بازی در چه چیزی است؟ دستورات نظامی شما نه به صورت گزینه‌های نوشتاری برروی صفحه بلکه به‌صورت رادیویی به آن‌ها منتقل خواهد شد.

علاوه بر این، مسوولیت‌هایتان نیز به‌صورت رادیویی به شما ابلاغ خواهد شد. یک نقشه و علامت‌هایی برروی آن، تنها امکانات شما هستند و از طریق آن می‌توانید ردپای سربازان خود و سرنوشت آن‌ها را دنبال کنید. شما در هر لحظه با خطر تصمیمات اشتباه مواجه هستید و در این صورت، نیروهای خود را به کشتن خواهید داد!

شما به ۹ مرحله با پایان باز، ۱۵ نوع نیروی نظامی و انبوهی از دیالوگ‌های دراماتیک دسترسی دارید. Radio Commander عنوانی با ایده‌های جدید در میان بازی‌های سبک استراتژی هم-زمان است و قطعا ارزش تجربه کردن را دارد.

شما می‌توانید عنوان Radio Commander را باقیمت ۵٫۹۹ دلار از فروشگاه Google Play دریافت کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟