فهرست اچیومنت‌های بازی RIDE 4
مروری بر فهرست اچیومنت‌های بازی RIDE 4
شهریور ۱۴, ۱۳۹۹
اطلاعات جدیدی از بازی Mafia: Definitive Edition منتشر شد
شهریور ۱۴, ۱۳۹۹

ویدیویی از موتور بازی‌سازی عنوان Project Athia منتشر شد

Project Athia

شرکت اسکوئرانیکس (Square Enix)، اخیراً ویدیویی از نحوه‌ی عملکرد موتور بازی‌سازی نسل بعدی خود یعنی Luminous که در بازی Project Athia مورد استفاده قرار گرفته است را منتشر نمود تا توانایی‌های این موتور نسل نهمی را به رخ بکشد.

پس از نمایشی که حدود یک ماه پیش از کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و بازی‌های آن منتشر شد، شاهد عناوین بسیار متعددی بودیم که متاسفانه برخی از آن‌ها نظیر بازی Pragmata به‌کلی به دست فراموشی سپرده شدند و برخی دیگر نیز به‌واسطه‌ی شرایط خود از تب و تاب خبری بازماندند که بدون شک یکی از مهم‌ترین آن‌ها عنوان Project Athia نام دارد. به‌هرترتیب، نمی‌توان عنوان نسل نهمی جدید شرکت پرآوازه‌ی اسکوئرانیکس و استودیوی لومینوس (Luminous)  را مورد انتظار نخواند؛ چرا که طبق گفته‌ی استودیوی خالق بازی Final Fantasy XV، بازی Project Athia (که قطعاً نام اصلی آن در ماه‌های آتی معرفی خواهد شد) یک عنوان جهان باز بسیار وسیع با جلوه‌های بصری شگفت‌انگیز و Real-Time خواهد بود.

در واقع، بخش عمده‌ای از این جهان وسیع و جلوه‌های بصری Real-Time این بازی به لطف موتور جدید بازی‌سازی این استودیو طراحی شدند و به گفته‌ی سازندگان این عنوان، به‌معنای واقعی کلمه از نهایت توان این موتور بازی‌سازی استفاده شده است. همچنین، این استودیو اعلام کرده است که با استفاده از قابلیت‌های این موتور، توانسته‌اند تا سازوکاری را خلق کنند که به مرور زمان بخش‌های مختلف جهان بازی اعم از رودخانه‌ها، خانه‌ها، گیاهان و بخش‌های دیگر به صورت خودکار بارگذاری شده تا در کنار دستیابی به جلوه‌های بصری خارق‌العاده‌ی مبتنی بر واقعیت، به بهینه‌سازی فنی بسیار خوبی دست پیدا کنند.

در حال حاضر برای بازی Project Athia تاریخ انتشار دقیقی مشخص نشده است و طبق اندک جزییات منتشر شده از آن، شاهد عرضه‌ی ساخته‌ی جدید استودیوی لومینوس برای کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهیم بود. در ادامه نیز می‌توانید تا ویدیوی منتشر شده از این موتور بازی‌سازی را مشاهده نمایید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟