بازی Whale Trail
بازی Whale Trail برای اندروید تخفیف خورد
مهر ۱۷, ۱۳۹۹
Grand Theft Auto
موسیقی‌های بازی Grand Theft Auto: San Andreas
مهر ۱۷, ۱۳۹۹

دموی بازی Pikmin 3 Deluxe امروز منتشر می‌شود

بازی Pikmin 3 Deluxe

اعضای شرکت نینتندو در جدیدترین خبر خود اعلام کردند که دموی بازی Pikmin 3 Deluxe از امروز در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی طولانی از تریلر این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Pikmin 3 Deluxe عنوانی در سبک‌ ماجراجویی است که گیم‌پلی خاص و جذابی هم دارد. در این بازی باید هدایت موجودات دوست داشتنی و کوچکی را به دست گرفته و ماجراجویی طولانی مدتی را شروع کنید. در این راه توانایی‌های متنوعی را آموخته و تجهیزاتی را به منظور پیشروی بهتر به دست خواهید آورد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی برای کنسول Wii U عرضه شد و استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را هم در بر داشت. حال تیم سازنده تصمیم گرفته است تا نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آن را با کیفیت و تجهیزات بیشتر توسعه دهد و باید دید که واکنش بازی‌بازان در این خصوص چه خواهد بود. نینتندو هر چند وقت یک بار اطلاعات و تریلرهایی را از Pikmin 3 Deluxe در دسترس قرار می‌دهد. چند روز قبل هم ویدئویی از آن عرضه شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

طبق اعلام سازندگان، آگاه شدیم که دموی بازی Pikmin 3 Deluxe از امروز در دسترس قرار می‌گیرد و بازی‌بازان به وسیله‌ی آن می‌توانند برخی از بخش‌های نسخه‌ی اصلی را تجربه کنند تا در آینده تصمیم گیری بهتری را برای خرید آن داشته باشند. همچنین تریلری ۴۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یازده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟