بازی Marvel’s Iron Man VR
تریلر جدیدی از بازی Marvel’s Iron Man VR منتشر شد
تیر ۱, ۱۳۹۹
بازی Darius Cozmic Collection Arcade Edition
نقد‌ها و نمرات بازی Darius Cozmic Collection Arcade Edition
تیر ۱, ۱۳۹۹

اتلوس موفقیت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Persona 4 Golden را تایید کرد

Persona 4 Golden

همان‌طور که می‌دانید، انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Persona 4 Golden سبب شد تا این عنوان در مدت زمان کوتاهی به پرفروش‌ترین بازی استیم تبدیل شود. حال همان‌طور که انتظار می‌رفت، شرکت اتلوس (ATLUS)‌ نیز به این موضوع واکنش نشان داده و پیامی جدید را منتشر کرده است.

شعبه غربی اتلوس در با انتشار پیامی در حساب توییتر خود از طرفداران تشکر کرد و عملکرد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Persona 4 Golden را موفقیت آمیز خواند. موفقیت بازی اصلاً نباید عجیب به نظر برسد؛ چراکه بازی‌بازان مدت‌ها است که خواستار عرضه‌ی این بازی برروی پلتفرم‌های دیگر بوده‌اند. برای یادآوری باید اضافه کنیم که تا پیش از انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی، بازی Persona 4 Golden تنها برروی کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا در دسترس بود.

البته شاید جالب باشد بدانید که اتلوس در این پیام از طرفداران خواسته است تا بازی را برای دیگران اسپویل نکنند؛ به عبارت دیگر، اتلوس از بازی‌بازان می‌خواهد که داستان یک بازی ۱۲ ساله (نسخه‌ی اصلی در سال ۲۰۰۸ برای پلی‌استیشن ۲ منتشر شد) را برای کسی اسپویل نکنند!

از طرف تمام افراد حاضر در اتلوس، می‌خواهیم از تمام طرفداران Persona 4 Golden که سبب شدند تا انتشار نسخه‌ی استیم به موفقیت تبدیل شود، تشکر کنیم.

با این‌که بازی چندین سال قبل منتشر شده است، اما برای عده‌ای از افراد، این اولین باری است که آن‌ها در Inaba به اکتشاف می‌پردازند و راز Midnight Channel را کشف می‌کنند.

با توجه به ساختار داستان بازی، ما از شما می‌خواهیم که از به اشتراک گذاری پایان آن خودداری کرده و در صورت پخش صحنه‌های سینمایی مهم، از برچسب اخطار اسپویل استفاده کنید.

بازی Persona 4 Golden هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ویتا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟