مادربردهای سری STRIX Z490
مادربردهای سری STRIX Z490- گیمرهای واقعی ایسوس
تیر ۷, ۱۳۹۹
دانلود بازی ماجرایی و معمایی Seven Doors
دانلود بازی ماجرایی و معمایی Seven Doors نسخه PLAZA
تیر ۷, ۱۳۹۹

Moon Studios از عناوین بیشتری مانند سری Ori خبر داد

Moon Studios

دو بازی Ori and the Blind Forest و Ori and the Will of the Wisps برخی از زیباترین و متحرک‌ترین عناوین پلتفرمر موجود هستند. آیا بازی دیگری رخ خواهد داد که در دنیای Ori اتفاق می‌افتد یا حتی یک پیگیری مستقیم از آخرین بازی؟ هواداران این سری از استودیو سوالاتی پرسیدند و Gennadiy Korol (گنادی کورول) طراح ارشد این استودیو در این مورد پاسخ می‌دهد.

او همچنین در ابتدای صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که اگر این دو عنوان را تمام نکردید این صحبت‌ها را مطالعه نکنید.

ما واقعاً احساس کردیم داستانی را که می‌خواهیم برای گفتن (داستان Ori) در دو بازی ارائه می‌دهیم. این واقعا یک سفر برای Ori بود و ما از اینکه به پایان رسید و از آنچه می‌خواهیم با گفتن آن داستان بیان کنیم، بسیار خوشحالیم. اگر بازی را تمام کردید، می‌بینید که ما قضیه را نبستیم تا کمی ادامه یابد، اگرچه در این مرحله و زمان چیز خاصی برای اشتراک گذاری نداریم.

اگرچه به‌نظر نمی‌رسد که به‌زودی مون استودیوز (Moon Studios) به ساخت دنباله برای این سری بازگردد، اما خبر خوب این است که هنوز احتمال بازی دیگری وجود دارد (همان‌طور که بازی‌بازانی که عنوان دوم را تمام کرده‌اند از قبل می‌دانند). چند ماه قبل از انتشار Ori and the Will of the Wisps، یک آگهی شغلی برای مون استودیوز در مورد استخدام طراحان ارشد برای کمک به شرکت ” برای طرح انقلابی در ژانر ARPG” منتشر شد. بعداً در مارس ۲۰۲۰، توماس مالر (Thomas Mahler) ، بنیان‌گذار استودیو به GameSpot گفت این بازی جدید در حالی که در مورد سری Ori صحبت می‌کند “درباره‌ی انسان‌ها” خواهد بود. باید منتظر بمانیم تا در آینده اخبار تکمیلی بیشتری در مورد این عنوان منتشر شود. نقد بازی Ori and the Will of the Wisps را که توسط محمد آریا مقدم در وب‌سایت گیمفا انجام شده است را از اینجا مطالعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟