نقد و بررسی بازی Othercide
نقد و بررسی بازی Othercide
مرداد ۱۴, ۱۳۹۹
بازی Hellpoint
نقد و بررسی بازی Hellpoint
مرداد ۱۴, ۱۳۹۹

نقدها و نمرات بازی Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON

Mobile Suit Gundam

بازی Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON به تازگی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفته و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شده است. در همین راستا، نقدها و نمرات بازی عرضه شده است که برای مشاهده‌ی آن‌ها، ما را در ادامه همراهی کنید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Gundam آشنایی داشته و آن را برروی پلتفرم‌های خود تجربه‌ کرده‌اند. در این سری باید به انتخاب روبات دلخواه خود پرداخته و نبردهای مهیجی را با دیگر روبات‌ها ترتیب دهید. یکی از نسخه‌های این سری Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON نام دارد که ابتدا در سال ۲۰۱۶ در کشور ژاپن عرضه شد، اما سازندگان برای افزایش هواداران بازی تصمیم گرفتند تا آن را برای غرب نیز در دسترس قرار دهند. در این بازی می‌توانید از میان سه حالت و بیش از ۱۸۰ جهان متنوع، یکی را برگزیده و مشغول نبردهای نفس‌گیری شوید. از تفاوت‌های این نسخه نسبت به گذشته باید به امکانات و کیفیت بسیار بیشتر اشاره نمود. بنابراین می‌توان گفت که Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON دوست داران سبک اکشن را تا حد زیادی سرگرم خواهد کرد.

گفتنی است که استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON را به عهده داشته است. این بازی از حالت بخش آنلاین نیز برخوردار است که در آن باید بیش از چهار بازی‌باز حضور داشته باشند. همان‌طور که گفته شد، برترین سایت‌های حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این بازی در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

Forbes 10/10

به راحتی می‌توان گفت که Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON برترین نسخه‌ی سری Gundam است. حالت آنلاین و چندنفره‌ی این بازی به خوبی طراحی شده است و بازی‌بازان را هیجان‌زده می‌کند. اگر از طرفداران سبک اکشن و به خصوص سری ذکر شده هستید، این اثر را به هیچ وجه از دست ندهید.

CGMAGAZINE 8.5/10

Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON صحنه‌های اکشن خارق‌العاده‌ای را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. نه تنها دوست داران سری Gundam، بلکه دیگر بازی‌بازان علاقه‌مند به سبک اکشن نیز از این عنوان لذت خواهند برد. مبارزات بازی به طرز اعتیادآوری ساخته شده‌اند و چنین به نظر می‌رسد که به‌زودی شاهد افزایش سریع هواداران بازی خواهیم بود.

VIDEO CHUMS 8.3/10

مبارزات در Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON بسیار بهتر از نسخه‌های گذشته طراحی شده‌اند و حس هیجان را به بازی‌باز منتقل می‌کنند. دست کشیدن از بازی و حالت‌های متنوع آن بسیار سخت است و به جز چند باگ، نکته‌ی منفی دیگری در آن وجود ندارد.

GAMERS HEROES 8/10

بدون شک عاشقان سری Gundam از Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON لذت زیادی خواهند برد. البته یادگیری مبارزات و به کار بردن برخی مهارت‌های بازی کمی دشوار است و بازی‌بازان باید وقت زیادی را صرف این قضیه کنند.

PlayStation LifeStyle 8/10

شاید Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON اثر بی نقصی نباشد، اما از آن به عنوان یک بازی موردانتظار و سرگرم کننده یاد می‌کنند. پیشنهاد ما این است که ابتدا بخش‌های آفلاین بازی را امتحان کنید تا نحوه‌ی مبارزه را به خوبی بیاموزید. در مجموع این عنوان را نباید از دست داد.

USgamer 7/10

زاویه‌ی دید بازی‌بازان در بسیاری از نبردهای Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON مناسب نیست و آن‌ها قادر به انجام واکنش درستی نیستند. با این حال، یک بازی بسیار باارزش پیش روی شما است و آن‌ را به خصوص به هواداران سری Gundam توصیه می‌کنیم.

SCREEN RANT 6/10

سبک بازی و وجود برخی از مشکلات در Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON باعث شده است تا بسیاری از افراد نتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. البته اگر از دوست داران سری Gundam هستید، از تجربه‌ی این عنوان هم لذت خواهید برد.

نقدها و نمرات بازی Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. MaxiBoost ON 7دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 4 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟