فهرست تروفی‌های بازی Super Toy Cars 2
فهرست تروفی‌های بازی Super Toy Cars 2 منتشر شد
مرداد ۱۸, ۱۳۹۹
Marvel’s Avengers
تریلر جدید عنوان Marvel’s Avengers به محتوای انحصاری کنسول‌های پلی‌اسیتشن اشاره دارد
مرداد ۱۸, ۱۳۹۹

نقدها و نمرات بازی Mittelborg: City of Mages

بازی Mittelborg: City of Mages

اگر از طرفداران بازی Mittelborg: City of Mages باشید، در جریان هستید که این عنوان ابتدا سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این بازی به گوش می‌رسید که سازندگان در نهایت به تایید این اخبار پرداختند. حال اثر مذکور برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد نقدها و نمرات آن باشید.

Mittelborg: City of Mages از سری عناوین استراتژی محور و ماجراجویی است که در آن باید رهبری مهم‌ترین شهر را به دست گرفته و آن را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. روزانه در این شهر که Mittelborg نام دارد، حملات و نبردهای عجیبی هم از سوی دشمنان و برخی هیولاها شکل می‌گیرد که باید با تجهیزات مناسب به مهار آن‌ها بپردازید. پس ذکر این نکته الزامی است که هرج و مرج هیچوقت در شهر متوقف نمی‌شود و این شما هستید که نفر اول برای تصمیم‌گیری به حساب می‌آیید. همچنین قادر هستید تا به دیگر مناطق حمله کرده و منابعشان را غارت کنید.

شایان ذکر است که دو استودیوی آرماتور گیمز (Armatur Games) و آستریون گیمز (Asterion Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Mittelborg: City of Mages را به عهده داشته‌اند. همچنین این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شوند. نقدها و نمرات نسخه‌ی کنسولی این اثر امروز در دسترس قرار گرفت که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

Finger Guns 4/10

تقریبا می‌توان گفت که همه چیز در Mittelborg: City of Mages ساده است. نبود بخش‌های چالش برانگیز، از جذابیت بازی کم کرده است. حتی بیشتر دوست داران عناوین استراتژی و ماجراجویی نیز ممکن است از این اثر لذت نبرند.

STARBIT 4/10

تاکنون عناوین زیادی در سبک استراتژی برای نینتندو سوییچ منتشر شده‌اند که استقبال خوبی هم از آن‌ها شده است. با این حال، Mittelborg: City of Mages طبق انتظارات عمل نکرد و نتوانست بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کند. کنترل شخصیت‌ها در این بازی بسیار دشوار است و تنوع کم آیتم‌ها را هم باید نکته‌ی منفی دیگری به حساب آورد.

Pure Nintendo 3/10

Mittelborg: City of Mages یک بازی ساده است و نظمی در داستان آن شاهد نیستیم. متاسفانه باید گفت که این عنوان به شدت کسل کننده است.

DIGITALLY DOWNLOADED.net 1/10

واقعیت این است که در Mittelborg: City of Mages ایده‌های خوبی را شاهد هستیم، اما تیم سازنده در پیاده‌سازی آن‌ها بسیار ضعیف عمل کرده است. داستان بازی بد است و جذابیتی برای ما و دیگر بازی‌بازان ندارد. اگر از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، توصیه می‌کنیم به سراغ Thea: The Awakening بروید که اتفاقا برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 16 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟