Project Athia
ویدیویی از موتور بازی‌سازی عنوان Project Athia منتشر شد
شهریور ۱۴, ۱۳۹۹
بازی Mad Rat Dead
دومین تریلر از بازی Mad Rat Dead منتشر شد
شهریور ۱۴, ۱۳۹۹

اطلاعات جدیدی از بازی Mafia: Definitive Edition منتشر شد

بدون شک بازی Mafia: Definitive Edition یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۲۰ است که کمتر از یک ماه دیگر منتشر خواهد شد. در همین حال، اخیراً شرکت توکی گیمز (۲K Games) اطلاعاتی از نقشه‌ی بازی و تغییرات فنی صورت گرفته در این عنوان را منتشر کرده است.

استودیوی هنگر ۱۳ (Hangar 13) به عنوان توسعه‌دهنده‌ی بازی Mafia: Definitive Edition، شهر Lost Heaven را با تغییرات گوناگونی بازسازی کرده است. شرکت توکی گیمز اعلام کرده است که این استودیو برای طراحی و بازسازی این شهر از شهر شیکاگو الهام پذیرفته و به دنبال قرار دادن ویژگی‌های جدیدی خواهد بود.

نقشه‌ی شهر Lost Heaven در بازی Mafia: Definitive Edition، شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با نقشه‌ی نسخه‌ی اصلی دارد. در مورد نقشه‌ی این بازی توضیحاتی در وب‌سایت رسمی آن ارائه شده است.

شکل نقشه‌ی نسخه‌ی اول بازی Mafia به عنوان یک راهنما در ساخت نسخه‌ی بازسازی این عنوان مورد استفاده قرار گرفت. بنابراین طراحی مناطق، بلوک‌ها، جاده‌های اصلی و موارد دیگر تقریباً مشابه نسخه‌ی اصلی هستند.

با این حال بازی‌بازان اکنون در بازی Mafia: Definitive Edition می‌توانند بدون نیاز به پیشروی در داستان، به طور آزادنه در بخش‌های مختلف شهر کاوش کنند. علاوه بر پیشرفت‌های گرافیکی، شاهد جزئیات بیشتری در ساختمان‌های مرکز شهر و محله‌ی چینی‌ها هستیم. همچنین زمین‌های اطراف شهر به‌روز شده‌اند که به شما اجازه می‌دهد تا از ارتفاعات و مسافت های مختلف به شهر مشرف شوید.

نقشه‌ی بازی Mafia: Definitive Edition

بازی Mafia: Definitive Edition نه تنها شامل اتومبیل‌های مخصوص آن دوران است، بلکه برای اولین بار در این مجموعه می‌توانید از موتورسیکلت استفاده کنید. به نظر می‌رسد به دلیل اضافه شدن پیچ‌ها و تقاطع‌های جدید به جاده‌ها، تجربه‌ی رانندگی ممکن است نرم‌تر و راحت‌تر باشد. از آن جا که هنگر ۱۳ نقشه‌های حرارتی بازی‌بازان را در حین انجام مأموریت ها مرور می‌کند، مکان‌های خاصی برای تغییر راه بازی‌بازان به محله‌های جدید تغییر یافته وجود دارد و به آن‌ها این فرصت را می‌دهد تا بیشتر در شهر گشت و گذار کنند.

همچنین اطلاعاتی در مورد تأثیر زمان روز بر ظاهر و فعالیت شهر وجود دارد. به عنوان مثال در طول روز، تاکسی‌های زرد خیابان‌ها را پر می‌کنند و پیاده‌روها مملو از عابران پیاده است.  اما در غروب آفتاب، ترافیک در خیابان‌ها کمتر می‌شود و خیابان‌ها با چراغ‌های خیابان و چراغ‌های نئون روشن می‌شوند.

بازی Mafia: Definitive Edition در تاریخ ۴ مهرماه ۱۳۹۹ (۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جدید بازی را از طریق این لینک مشاهده کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟