دانلود بازی Monument Builders: Colosseum نسخه Portable
دی ۳, ۱۳۹۸
آمار و ارقام Sea of Thieves از عملکرد موفقیت آمیز این بازی در سال ۲۰۱۹ حکایت دارد
دی ۳, ۱۳۹۸

اولین Iron Banner فصل Season of Dawn بازی Destiny 2 امروز در دسترس قرار می‌گیرد

استودیو بانجی به‌تازگی اعلام کرده است که اولین Iron Banner فصل Season of Dawn بازی Destiny 2 امروز ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر در دسترس قرار می‌گیرد.

مدتی است که فصل Season of Dawn بازی Destiny 2 در دسترس قرار گرفته است و تغییراتی روی کلاس‌های بازی اعمال شده تا کاربران بتوانند تجربه‌ی بهتر و متعادل‌تری را کسب کنند. طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو بانجی (Bungie)، سازنده و ناشر فعلی دستینی ۲، در وبسایت این بازی تاریخ شروع اولین Iron Banner این فصل را اعلام کرده است.

کاربران از ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر امروز به‌وقت ایران می‌توانند اولین Iron Banner فصل Season of Dawn را تجربه کنند. در جریان این رویداد بازیکنان باید ابتدا بتل پس دستینی ۲ را خریداری کرده باشند و در ادامه مراحل مربوط به Iron Banner را انجام دهند. با تکمیل هر مرحله یک سلاح یا Armor مربوط‌به Iron Banner را دریافت می‌کنید. در انتها و کامل کردن تمامی موارد هم ست Armor این فصل (Season of Dawn) در اختیار شما قرار داده می‌شود.

در انتها مشخص شده است که این رویداد تا تاریخ ۱۰ دی ماه (۳۱ دسامبر) در دسترس قرار دارد. همچنین چهار Bounty هم برای شما درنظر گرفته شده که با انجام آن‌ها، Pinnacle Rewards دریافت می‌کنید که مورد خوبی برای افزایش Power شما خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟