Super Mario 3D All-Stars
تریلر زمان عرضه‌ی Super Mario 3D All-Stars منتشر شد
شهریور ۲۹, ۱۳۹۹
بازی Crysis Remastered
نقدها و نمرات بازی Crysis Remastered
شهریور ۲۹, ۱۳۹۹

بازی Infinity Mechs برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

بازی Infinity Mechs

تیم سازنده‌ی Infinity Mechs امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی این بازی جالب پرداخت. ضمنا تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که برای مشاهده‌ی آن، در ادامه با ما همراه باشید.

Infinity Mechs از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که در آن باید به انتخاب ربات دلخواه خود پرداخته و نبردهای نفس‌گیری را با دیگر ربا‌ت‌ها آغاز کنید. هر یک از شخصیت‌ها مهارت‌های مخصوص به خود را دارند و انتخابشان به سلیقه‌ی شما بستگی دارد. همچنین امکان شخصی‌سازی آن‌ها برای بازی‌بازان فراهم شده است که از این قضیه نباید به سادگی عبور کرد. تیم سازنده برای ساخت این عنوان از آثاری نظیر Iron Saga الهام گرفته است. گفتنی است که شرکت اسکول‌استار (SkullStar) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Infinity Mechs را به عهده خواهد داشت.

بازی Infinity Mechs قرار است امسال در تاریخی نامشخص برروی سیستم عامل اندروید در دسترس قرار گیرد. همچنین پیش خرید این بازی هم‌اکنون برای بازی‌بازان امکان‌پذیر است. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نخستین تریلر Infinity Mechs را تماشا و دریافت کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یک =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟