بزرگ Red Dead Online
به‌روزرسانی بزرگ Red Dead Online منتشر شد
مرداد ۸, ۱۳۹۹
دانلود بازی Great Pizza
دانلود بازی Good Pizza, Great Pizza
مرداد ۸, ۱۳۹۹

توسعه‌ی Hitman 3 جهشی بزرگ در مکانیسم‌ها و گیم‌پلی این سری محسوب می‌شود

Hitman 3

تا چند ماه دیگر و در ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی، ما می‌توانیم سومین نسخه‌ از سه‌گانه‌ی Hitman را با مامور ۴۷ تجربه کنیم. داستان این نسخه ادامه‌ای بر روایتی خواهد بود که استودیوی آی‌آو اینتراکتیو (IO Interactive) در سال ۲۰۱۶ آغاز کرد و به موفقیت و محبوبیت قابل توجهی نیز دست یافت. طبق اعلام این استودیو، بازی Hitman 3 داستانی به مراتب تیره و تاریک‌تری را از مامور ۴۷ روایت خواهد کرد و به نظر می‌رسد این نسخه‌ی پایانی در داستان‌سرایی و گیم‌پلی دارای اهدافی بسیار جاه‌طلبانه باشد.

در مصاحبه با مجله رسمی پلی‌استیشن، آقای ماتیاس انگستورم (Mattias Engström) کارگردان بازی Hitman 3 در مورد روند توسعه‌ی این بازی اطلاعاتی را ارائه داد. وی در این باره اظهار داشت که در این نسخه تمامی اهداف و مکانیسم‌هایی که تاکنون قصد استفاده و به کار بردن آن‌ها را داشته‌اند با موفقیت در بازی پیاده‌سازی کرده‌اند. عنوان Hitman 3 در رویداد مربوط به رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی شد و به نظر می‌رسد که تیم توسعه‌دهنده از فناوری‌ها و قدرت این کنسول بسیار راضی و خشنود بوده‌اند. تاکید کارگردان بازی Hitman 3 بیشتر برروی تکنولوژی منحصر به فرد SSD کنسول نسل نهمی سونی بود و به مانند بسیاری دیگر از توسعه‌دهندگان صنعت بازی‌های ویدئویی، بسیار به آن ابراز علاقه‌مندی کرد.

ما قصد داریم بازی Hitman 3 یکی از جهش‌های بزرگ استودیوی ما را در پیشرفت و استفاده از تکنولوژی‌های گوناگون نشان دهد و این موفقیت بزرگ با استفاده از تکنولوژی‌های فوق‌العاده‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ مهیا می‌شود. بازی Hitman 3 عنوانی بسیار پیچیده است و چندین سیستم بزرگ و هوش مصنوعی‌های فراوان و بسیار متنوع آن به صورت همزمان باید اجرا شوند و وقفه‌ای به خود نبینند. حتی به صورت پیچیده‌تر باید بدانید که بسیاری از این سیستم‌ها و مکانیسم‌های درون بازی نسبت به یکدیگر پویا بوده و باید در یک لحظه از تمام آن‌ها با سرعت بالا پشتیبانی شود که این امر به کمک تکنولوژی منحصر به فرد SSD کنسول پلی‌استیشن ۵ مهیا خواهد شد. ما می‌توانیم از این قدرت زیاد این کنسول به نحو احسن استفاده نماییم تا به ما امکان استفاده از گزینه‌های بسیار زیاد و متنوعی را بدهد.

آقای ماتیاس انگستورم در بخش دیگری از این مصاحبه درباره‌ی تاثیر SSD کنسول پلی‌استیشن ۵ اظهار داشته بود:

سری Hitman عنوانی در رابطه با تجربیات و آزمایش‌های متعدد است و ما بازی‌بازان را به یک محیط سند‌باکس وارد می‌کنیم و به آن‌ها اجازه می‌دهیم به هر گونه که می‌خواهند این دنیا را تجربه کنند؛ بنابراین ما سیستم ذخیره و بارگذاری را به گونه‌ای می‌بینیم که بازی‌بازان را برای داشتن تجربه‌های گوناگون در محیط بازی و تعامل‌های مختلف با آن تشویق کند. سرعت بی‌نظیر بارگذاری، کنسول پلی‌استیشن ۵ را تبدیل به زمینه‌ی منحصر به فرد و کامل برای سه‌گانه‌ی Hitman تبدیل می‌کند و اهمیت تکرار و تجربه‌ی آن را بیش از همیشه به نمایش می‌گذارد. عنوان Hitman 3 باری دیگر جهشی برای تکنولوژی‌های بازی‌سازی ما به حساب می‌آید که بر محور قابلیت‌های پلی‌استیشن ۵ بنا شده‌اند.

بازی Hitman 3 قرار است ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 19 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟