Cyberpunk 2077
فرهنگ اسلحه در Cyberpunk 2077 نسخه‌ای شدیدتر از علاقه‌ی آمریکایی‌ها به سلاح خواهد بود
شهریور ۵, ۱۳۹۹
بازی Paradise Killer
تاریخ انتشار بازی Paradise Killer مشخص شد
شهریور ۵, ۱۳۹۹

بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Heart of Deimos بازی Warframe منتشر شد

Heart of Deimos

سازندگان Warframe همان‌طور که در گذشته وعده داده بودند، امروز سومین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی این بازی را در دسترس قرار دادند که می‌تواند برای طرفداران جالب توجه باشد. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه مشاهده کنید.

Warframe از سری عناوین رایگان به سبک تیراندازی سوم شخص است که در سال ۲۰۱۴ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. پس از استقبال خوب بازی‌بازان، سازندگان آن را برروی نینتندو سوییچ نیز عرضه کردند و طولی نکشید که شاهد افزایش محبوبیت و هواداران آن بودیم. قابل ذکر است که استودیوی دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته است.

چند روز قبل ویدئویی سی دقیقه‌ای از سومین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Warframe یعنی Heart of Deimos منتشر شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. حال این بسته با محتویاتی شامل دشمنان و منطقه‌ای جدید برای کشف و مبارزه، به صورت رایگان برروی تمامی پلتفرم‌ها به جز نینتندو سوییچ منتشر شده است. البته تاریخ انتشار Heart of Deimos برای کنسول ذکر شده قرار است طی روزهای آینده اعلام شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهارده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟