بازی Control
تریلر گیم‌پلی بسته الحاقی AWE بازی Control منتشر شد
مرداد ۲۴, ۱۳۹۹
Saxony Faction Feature
تریلر جدید بازی Iron Harvest تحت عنوان Saxony Faction Feature منتشر شد
مرداد ۲۴, ۱۳۹۹

عنوان EVE Echoes برروی اندروید در دسترس قرار گرفت

EVE Echoes

عنوان EVE Echoes هم‌اکنون برروی در دسترس بازی‌بازان اندروید قرار گرفته است اما به دلایلی نمی‌توانید به تجربه‌ی آن بپردازید! همراه ایکس باکس سنتر باشید.

بازی EVE Echoes به‌صورت رسمی در تاریخ ۲۳ مرداد (۱۳ آگوست) عرضه می‌شود اما شرکت نت‌ایز (NetEase) در تصمیمی جالب، این عنوان را یک روز زودتر، یعنی ۲۲ مرداد (۱۲ آگوست) در دسترس بازی‌بازان قرار داده است. کاربران می‌توانند این بازی را دریافت و نصب کنند اما در حقیقت هیچ شخصی قادر به تجربه‌ی بازی نیست؛ چرا که سرورهای بازی تا روز عرضه‌ی آن فعال نخواهند شد. پس دلیل این تصمیم چه بوده است؟

با توجه به حجم نسبتا زیاد این عنوان در میان عناوین موبایلی – ۲٫۲۱ گیگابایت – نت‌ایز قصد داشته است تا فرصت کافی برای دریافت EVE Echoes را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. با این تصمیم هوشمندانه، در روز عرضه‌ی بازی شاهد سرورهای خالی نخواهیم بود و جامعه‌ی کاربری بازی زودتر افزایش پیدا خواهد کرد.

EVE Echoes عنوانی است که هواداران مدت زیادی منتظر عرضه‌ی آن بوده‌اند و در فرآیند توسعه‌ی آن، تاخیرهای زیادی خورده است. این بازی موبایلی نسخه‌ی فرعیEVE Online محسوب می‌شود و وقایع آن در جهانی موازی با نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی اتفاق می‌افتند.

شما می‌توانید عنوان EVE Echoes همین حالا از فروشگاه Google Play دریافت کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دوازده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟