بازی No Man’s Sky
به‌روزرسان نسل نهمی بازی No Man’s Sky به‌زودی منتشر خواهد شد
آبان ۸, ۱۳۹۹
بازی WRC 9
گیم‌پلی کوتاهی از بازی WRC 9 برروی پلی‌استیشن ۵ منتشر شد
آبان ۸, ۱۳۹۹

تریلر جدیدی از گیم‌پلی Demon’s Souls Remake مناطق، باس‌ها و مواردی بیشتر را نشان می‌دهد

گیم‌پلی Demon’s Souls Remake

دقایقی پیش بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی (SIE) و بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) تریلر جدیدی از گیم‌پلی Demon’s Souls Remake به اشتراک گذاشتند که منطقه‌ای جدید را به نمایش می‌گذارد.

در دومین نمایش از گیمپلی بازی به بخش دیگر از سرزمین Boletaria می‌رویم که Lands of Stonefang نام دارد و در حقیقت یکی از ۵ منطقه‌ی اساسی Demon’s Souls به حساب می‌آید. در این بخش از دنیای Demon’s Souls که در اعماقل زمین قرار دارد شاهد معدنچی‌های نفرین شده هستیم که به دنبال استخوان‌های اژدهایان هستند.

در حالی که تریلر قبلی منتشر شده از گیم‌پلی بخش‌های بتدایی بازی را نشان می‌دهد، منطقه‌ی Stonefang شامل خطرات و سختی‌های بیشتری می‌شود. در این منطقه حتی تونل‌های باریک و محیط اطراف شما نیز می‌توانند دشمنتان باشند. شما باید با این موقعیت کنار بیایید و متوجه باشید که دقیقاََ در این جایگاه‌های باریک در چه زمانی دکمه‌ی حمله را فشار دهید. از طرفی مهارت و واکنش شما یک محدودیت دارد، به همین دلیل داشتن تجهیزات لازم و آمادگی مورد نیاز می‌تواند میان پیروزی و شکست تغییرات عمده ایجاد کند. به یاد داشته باشید که نتیجه هر چه باشد، هر مرگ با خود معنایی دارد و در نهایت باعث می‌شود شما به پیروزی برسید و در نهایت به قاتل شیاطین تبدیل شوید.

بازی Demon’s Souls Remake یکی از عناوین زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ خواهد بود.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟