کوجیما
گزارش: کوجیما برای ساخت بازی بعدی خود با مایکروسافت همکاری می‌کند
فروردین ۱۹, ۱۴۰۰
بازی PUBG Mobile
نقشه‌ی جدیدی به بازی PUBG Mobile اضافه شد
فروردین ۱۹, ۱۴۰۰

فروش Death Stranding بر روی رایانه‌های شخصی موفقیت‌آمیز بوده است

Death Stranding

یک گزارش مالی جدید نشان می‌دهد که بازی Death Stranding بسیار مورد توجه کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفته و موفقیت‌های تجاری بی‌نظیری را برای ناشر و توسعه‌دهندگان خود به همراه داشته است.

پس از انتشار بازی Death Stranding بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ و موفقیت آن، استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) تصمیم گرفت به علت استقبال بالای بازی‌بازان، بازی منحصر به فرد خود را بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه نماید تا طرفداران بیشتری بتوانند به تجربه‌ی این عنوان آخرالزمانی بپردازند. حال شرکت ناشر بازی Death Stranding یعنی ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) که زیرمجموعه‌ی کمپانی بزرگ دیجیتال بروس (Digital Bros) به شمار می‌آید، اخیرا در جریان گزارش مالی خود اعلام نمود که عرضه‌ی این عنوان بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی موفقیت مالی چشم‌گیری را به همراه داشته و از سال گذشته تاکنون مجموع درآمد بیش از ۲۳ میلیون یورویی را به ثبت رسانده است.

همچنین در گزارش شرکت دیجیتال بروس به موفق‌ترین بازی‌های منتشر شده در دو سال گذشته اشاره شده است که عنوان Death Stranding در صدر این فهرست قرار خواهد گرفت. در واقع بازی Death Stranding تنها در حدود پنج ماه توانسته است خود را به صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های منتشر شده توسط ۵۰۵ گیمز در سال گذشته برساند.

با این حال در گزارش جدید شرکت دیجیتال بروس، به عناوین دیگری که انتشار آن‌ها به عهده‌ی این مجموعه بوده به مانند Control ،Ghost Runner و Assetto Corsa نیز اشاره شده است. طبق این گزارش همان‌طور که انتظار می‌رفت، استودیوی رمدی (Remedy) در سال ۲۰۲۰ رکورد میزان درآمد خود را شکست و بازی Control در سال گذشته توانست به میزان فروش بسیار خوبی دست یابد و درآمد ۱۶ میلیون یورویی را برای ناشر به ثبت رساند. از طرف دیگر بازی Assetto Corsa تقریبا کمتر از ۹ میلیون یورو درآمد کسب کرد و عنوان Ghostrunner حدود ۷ میلیون یورو سود را برای ناشر داشت. با توجه به این آمار منتشر شده به نظر می‌رسد سال ۲۰۲۰ برای شرکت ۵۰۵ گیمز بسیار موفقیت‌آمیز بوده است و عمده‌ی این موفقیت تجاری به میزان فروش بالا و بیش از تصور بازی Death Stranding بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی مربوط می‌شود.

در مورد بازی‌های ذکر شده در این گزارش، آینده برای شرکت ۵۰۵ گیمز قطعاً درخشان خواهد بود. بسیاری منتظر هستند که آقای کوجیما (Kojima) از پروژه‌ی جدید خود رونمایی کنند و برخی گزارش‌ها به توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی بازی Death Stranding اشاره دارند. همچنین استودیوی رمدی قبلا تایید کرده است که یک عنوان جدید در دنیای بازی Control در حال توسعه قرار دارد. علاوه بر این موارد، شرکت ۵۰۵ گیمز اخیرا امتیاز بازی Ghostrunner را به میزان ۵ میلیون یورو خریداری نمود و حق انتشار نسخه‌های بعدی آن را نیز برای خود کسب کرد.

بازی Death Stranding هم‌اکنون بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

https://www.xboxcenter.ir/
شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟